Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek jobban tetszett a régi...

Nektek jobban tetszett a régi gyakorikérdések kinézete?

Figyelt kérdés
Nekem áttekinthetőbb volt a főoldal.
2011. dec. 8. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Áttekinthetőbb volt, de az jobban zavar, hogy ez a design borzasztó, a színek sem illenek össze, és a felső betűtípus, háát...

Viszont ha ettől eltekintek, jónéhány nagyon hasznos változást vezettek be, pl. az oldalon keresztül lehet üzenetet küldeni az anonimitás megtartásával, vagy hogy tagelni lehet a kérdéseket. Összességében jobb ez az új.

2011. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tagelni a kérdést? mit értesz ez alatt?:)
2011. dec. 8. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül azt nem tudom megszokni, hogy a főoldalon egymás alatt vannak a kérdések. Kifolyik a szemem mire végig görgetem, a réginél egyszerre rá lehetett látni több kategóriára, könnyen áttekinthető volt.
2011. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pont ez az ami nem tetszik az újnál.:)
2011. dec. 8. 12:44
 5/12 A kérdező kommentje:
A többi újdonsággal nincs gondom, sőt...:)
2011. dec. 8. 12:45
 6/12 /Anita_'94/ ***** válasza:
87%

Már alig emlékszem a régire.

Viszont, ami jobb az újban, hogy oldalon belül megoldható a privát társalgás. Elötte senkinek sem tudtam válaszolni, mert a freemail valamiért nem engedte ki az üziket. De sokkal rosszabbra számítottam, mint amilyen lett végül.

2011. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én már megszoktam
2011. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lenne egy javaslatom: uj megoldas, hogy egy kerdesre adott valaszok sorszamozva vannak. Ezert tobben nem feltetlenul az idot, hanem a sorszamat jelzik annak a valasznak, amire reagalnak.

Elofordul, hogy torolnek egy valaszt, ekkor a reakciokat ujra sorszamozzak.

Ez erthetetlensegre vezet, mert pld en a #15-re valaszolok, torolnek egy reakciot, es a 15-os sorszamot egy masik reakcio kapja. Igy a megjegyzesem teljesen ertelmetlen lesz.

A javaslat, hogy torles eseten se szamozzak ujra a valaszokat. (Most a sorszamozas funkciojat veszti)

2011. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, meg ha most látsz egy sorszámot, akinek épp írnál, mire leírod, az már fölé kerül, és akkor is nézni kell, h kinek is szánta.:)
2011. dec. 9. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:

igen :(

a régi szép idők amikor még folyton itt lógtam :')

2011. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!