Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ellenőrizni a...

Hogyan tudom ellenőrizni a bankkártyára érkező befizetéseket?

Figyelt kérdés
Az van, hogy eladtam egy telefont a veterán a hapi már hétfőn elutalta a pénzt állítása szerint de hozzám nem érkezett meg.Még nem történt velem ilyen olyan rossz érzés olyan mintha be akarnám csapni de én hozzám nem jött pénz szerinte pedig el küldte. Én jó bank számla számot adtam meg neki többször is ellenőriztem. Hogyan tudom le ellenőrizni hogy mien befizetés érkezett számla számra?

2012. aug. 9. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van e-bank szolgáltatásod, akkor ott. Vagy max bemész a fiókhoz és megérdeklődöd, kérsz egy kimutatást, ha abban sincs benne, akkor valszeg a hapi rosszra küldte.
2012. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon KöszI.
2012. aug. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!