Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vateráról küldtek egy e-mailt,...

Vateráról küldtek egy e-mailt, miszerint kiállítanak nekem egy számlát, ha nem fizetem be akkor mi történik?

Figyelt kérdés

990 ft, az én anyagi helyzetemben ez sok. nem is tudtam, hogy az eladásokból levonnak egy bizonyos összeget amit összesítenek és nekem ki kell fizetnem.

ha nem fizetem be, akkor abból milyen probléma származhat?


2012. aug. 5. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha kifizeted, mindegy hogyan. Ha nem, akkor hozzácsapnak némi kezelési költséget, büntetőkamatot és kiadják behajtó cégnek (akik szintén ráteszik a saját költségüket) bármilyen kevés összegről is legyen szó.
2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tudtad?

El kell olvasni a szabályzatot, és nem csak automatikusan kipipálni regisztrációkor!

2012. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a másodiknak, az eladás a Vaterán fizetős szolgáltatás, utána kell nézni, mielőtt használod. Ha nem fizeted ki, számíthatsz egy szép kis (nem túl barátságos hangvételű) levélre, melyhez mellékelnek egy sárga cédulás k.b. 4-6000 forintnak megfelelő összegről. Na, azt a postán kell befizetned. Jobban jársz, ha kifizeted ezt a 900 forintot.
2012. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy "közvetítői siker díj", hisz a Vatera volt a közvetítő csatorna közted és a vevő közt. Az ilyen licitálós oldalaknál mindig kell fizetni az aukció kimenetelétől függően. El kell olvasni a szabályzatot a legapróbb betűig, mert könnyen megütheted a bokád. Ez az ezres nem egy nagy összeg, legyen ez a tanulópénzed. Mindenképp fizesd ki, mert a következő számla már magasabb lesz.
2012. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!