Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy egy...

Jártál már úgy, hogy egy profi eladótól nem kaptad meg a vateráról rendelt terméket?

Figyelt kérdés

Természetesen a pénz átutalása már megtörtént, életemben most rendeltem először vateráról. Hála ennek már többé nem is fogok, miután a termék 2 hete nem érkezett meg.

Ja és 100%-os értékelése volt direkt tőle rendeltem.

Mással is történt már ilyen?


2012. ápr. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mit ir mennyi idő alatt postáz?


mert én is rendeltem már ugy,hogy 2 hónap alatt ért ide,de le is irta hogy előfordulhat hogy 25 munkapa (nem sima nap),beleesett a karácsony is,ezért lett ennyi idő


emailre mit válaszol?

2012. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát írj neki!

Nálam már volt olyan is, hogy nekem tartott vagy fél évig, mire átutaltam a pénzt, aztán neki is több hónaba telt, míg küldte a könyvem:) De egyikünknek sem okozott problémát. Kérdezd meg, hogy mi van. Nem hiszek, hogy átvert.

2012. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam, azt írta intézkedik. Csak félek, h nem kapom meg a terméket, nem volt nagy összeg, de azért rossz lenne, ha elveszne a pénzem, meg akkor többé, tényleg nem mernék úgy rendelni semmit, h előre utalok.
2012. ápr. 27. 20:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Már az e-mailekre sem válaszol, ennyit a vateráról....
2012. ápr. 30. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm:( Sajnálom. De figyelj, én valamikor decemberben rendeltem egy könyvet. Úgy volt, hogy majd személyesen veszem át, aztán csak nem jött össze. Először írtam az eladónak, hogy majd, majd, aztán meg nem is írtam. Kb. 1-2 hónap múlva írt egy mailt, hogy akkor most már jó lenne lebonyolítani az ügyet. Mondtam, hogy persze, de akkor inkább postán. Nekem még kb. két hetembe telt, amíg átutaltam az összeget, aztán írtam neki, hogy ez is megtörtént. Erre nem is írt vissza semmit, kb. 1 hét múlta kaptam tőle egy pozitív értékelést, aztán nekem teljesen ki is ment a fejemből a dolog. Kb. 2-3 hét múlva érkezett meg a könyv:D

Szóval ezt csak azért írom, mert lehet, hogy nem akart átvágni, csak közbejött neki valami, elutazott, nem ér rá vagy ilyesmi. Olyan is előfordult már, hogy rendeltem valamit, és hiába írtam meg utaltam át a pénzt, az eladó állítólag épp külföldön volt, és lesz*rta a vaterát:) Úgyhogy eltelt akkor is pár hónap, mire megkaptam a cuccot. Várj még egy kicsit, hátha:)

2012. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!