Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek használtan wc ülőkét...

Vennétek használtan wc ülőkét fellépőt? Pl. Vateráról?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan személyi higiénés dolog, mint pl. fehérnemű, fogkefe.:) DE olyan dárga újonnan, meg gondoltam úgyse sokáig használja egy gyerek, mert hamar beletanunak. Szerintetek?
2012. júl. 30. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék. Én mondjuk cipőt sem vennék, főleg gyereknek, olyat ami használt.
2012. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak a higiénia tántorít el, gondolj a domestos-ra. Le lehet fertőtleníteni. Egyébként nem mindegyik fajta drága, anno vettünk a Lidlben 1000-ért wc-szűkítőt. fellépő helyett használhattok egy kis sámlit is, csak ne csússzon a lába.
2012. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vennék, le lehet fertőtleníteni!
2012. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem!Ezt nem.Nincs bajom a használt holmikkal,meg nagyon klasszul lehet fertőtleníteni,de valahogy mégsem.Fellépő az ikeában jó áron van(1000ft),és mi olyan wc ülőkét vettünk ami egyben van a gyerek ülővel,nagyon bevált(5000ft).Nézelődj mert újonnan is lehet jó áron kifogni,csak azután gondolkozz "használtban".
2012. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én vettem lépcsőset vaterán 3 eft-t.Újonnan duplája.Le lett fertőtlenítős vízzel törölve.Műanyag, nem szivacsos.Semmi káros nem történ a gyerekkel.A második gyerek is ezt fogja használni.
2012. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fellépőt még talán. Wc ülőkét tuti nem. Saját használatra se vennék használtan, akárhogy is le lehet fertőtleníteni.
2012. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!