Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért olyan drága egy futóbici...

Miért olyan drága egy futóbicikli? Miért több mint egy 12-es bicaj, még használtan is?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ez most nagyon felkapott. Extra profit van rajta, így is megveszik az emberek... :o(
2012. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta....
2012. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi egy 12-es bicaj. A mi futóbiciklink 10 E volt vadi újan, és az összes játéka közül messze ez érte meg a legjobban. Lassan egy éve, hogy mindenhová ezzel megyünk, fejlődik az egyensúlyérzéke, és imádja. Szóval nekünk tuti megérte.
2012. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fa futóbicikije a fiamnak 10 e ft volt.

A 12"-es biciklije 25 e ft.

Mindkettő újonnan.

2012. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendes biciklinek le lehet venni a pedálját, és rögvest „futóbicikli” lesz belőle. Talán nem olyan menő, és meg kell mozdulni hozzá, de szerintem semmi különbség.
2012. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban lehet 10.00 ft-ért szuper futóbringát kapni újonnan (tanulobicikli.hu-ról rendeltük), de rendes bringát 15-20 alatt nem láttam (az olcsóról-praktikeres- meg azt hallottam h könnyen letörik a kormánya :S)
2012. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!