Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki főiskolára/egyetemre...

Aki főiskolára/egyetemre kerül miért "hülyül" meg?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőnk tavaly óta jár főiskolára és azóta nagyon kifordult önmagából. Pasija lett és csak vele van őt hívogatja ,ugye új barátnői vannak (velük beszéli meg a gondjait, meg velük van többet). Ha hazajön velünk csak ritkán találkozik a neten is csak néha ír sőt valamelyik barátnőjének nem is ír. (így a barátnőnk se ír neki mert ha ő nem keresi akkor ő miért keresse?). Már beszéltünk vele erről de ő a sulira hivatkozott, hogy nehéz meg sokat kell tanulnia plusz ott a barátja is. Ha igazán fontosak lennénk neki tuti tudna legalább 10! percet beszélni velünk. Ez igazán nem nagy idő. A másik barátnőm azt mondja akkor legyen az új barátnőivel ha mi nem vagyunk jók neki. 20/L
2012. aug. 4. 11:03
 1/8 anonim válasza:
38%

Azért mert a ti barátnőtök meghülyült, minden főiskolás/egyetemista meghülyül, ejj de szeretem ezt a logikát.


Egyébként meg azért mert csajok vagytok, sosem lesznek igaz barátaitok. A lányok felszínesek, még akit a legjobb barátjuknak is mondanak bármikor hátba tudnák szúrni, vagy kib@sznának vele ha úgy van. Akár évente-2évente cserélődnek a barátaitok, akire esetleg általános iskolában azt mondtátok hogy a legjobb barátnőtök, gimiben már el lett felejtve. Nem maradnak meg a régiek ha elmentek más városba, inkább kerestek ott mert ez a kényelmes. Nem lehet mit tenni a lány barátságok ilyenek. Az a lány aki barátkozni szeretne általában fiúkkal barátkozik, persze ott megvan az esély hogy vmi kialakul és nem lesz viszonzott, de általában így van. A nők nem képesek normális barátságra, a férfiak teljesen mások ilyen téren...sosem hanyagolnám el a barátaim a barátnőm miatt, a barátnőm meg szerintem bármikor megtenné ezt az állítólagos "barátnőivel"..

2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A másik barátndnek igaza van, ennek a csajnak - a leírtak alapján - csak akkor vagytok jók, ha minden rendben van vele, vagy magányos.

Most van pasija, vannak új barátai, lesz.r.


Az én barátnőmnek is van barátja, további barátai, mégis tudunk találkozni.

2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Egy fősulir 6 egyetem, sokat kivesz az ember szabadidejéből.


Olyan mintha olimpiára készülnél, naponta kell edzened, ha van hozzá kedved ha nincs, vagy elbuksz a végén.

2012. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem "hülyül" meg mindenki, a barátnőd se hülyült meg.


Az a helyzet hogy ilyenkor dől el hogy mennyire volt erős a barátságotok. Ilyenkor dől el, hogy vajon tart tovább is a barátság, ha már elváltak az útjaitok...


Én is másik városban tanulok, a barátnőimtől messze... be kell valljam, hogy van olyan barátnőm akivel nem tartom a kapcsolatot, pedig nagyon jóba voltunk...


Erre mondják azt, hogy változnak az idők. Hidd el, ha igazán jó barátnők vagytok, még jóba lehettek! :)

2012. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose sirass olyan barátságot, ami nem őszinte!
2012. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy fősulir 6 egyetem, sokat kivesz az ember szabadidejéből."


Nyáron eléggé átlátszó indok a vizsgaidőszak után az iskolával takarózni.


Barátnőm mérnöki karon tanul, most ugyan van gyakorlata (rendesen heti 5 nap 8 órában), mégis tud ránk időt szakítani, és őszintén megmondja, ha nem ér rá találkozni.

Szóval...

2012. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem függ össze a fősulival.Ennyire voltatok neki fontosak és kész.Majd ha elmagányosodik,szakít vele a párja,esetleg nagyobb bajba kerül,akkor számíthattok rá,de így,hogy jól megy neki,ne nagyon.Elég sokszor megéltem már ezt,sok ilyen "barátot" veszítettem már el és a legtöbbjét úgy,hogy találtak egy pasit.A nők ilyenek.Nagyon kevés a normális barátság,nők között szinte ilyen nincs is.És ezt nőként mondom.Nehéz olyan embert találni,aki tényleg odafigyel a másikra,a legtöbb ember érdekember,csak saját magával törődik,akkor is,ha a szemedbe azt mondja,hogy fontos vagy és te vagy az első.A barátnőd is ilyen.Az ilyen az új barátaival is így fog viselkedni,sőt,szerintem a párjával is.Majd ha már nem tudja eléggé kihasználni és talál egy nála jobbat,szebbet,pénzesebbet,akkor a párja is a ti sorsotokra fog jutni.
2012. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van (helyesebben volt!) ilyen barátnőm. Ők azok, akik érdekbarátságokat ápolnak, és környezettől, érdektől függően simán lecserélik a barátnőket...


Az én barátnőm volt olyan pofátlan, hogy több hónapos némasága után megkeresett, mert szüksége lett volna a segítségemre...én meg elhajtottam. Persze én változtam meg szerinte, én lettem nagyképű, kifordult hülye, mert nem hagytam magam. Csak azt felejtette el, hogy az elmúlt hónapokban, amikor kerestem (és nem a segítsége kellett volna!), sosem volt rám ideje.

Nekem miért legyen?


Az ilyen menjen a levesbe...

2012. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!