Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a cukrászok jól...

Szerintetek a cukrászok jól keresnek?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy érdemes e cukrásznak menni tovább, gondolkodom , de nem tudom eldönteni, nagyon szeretek sütni..

szerintetek?



2012. aug. 3. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
én nem fizu alapján tanultam. így lett belőlem esztergályos. kereshetsz jól, ha hányingered van a melódtól, akkor meg vagy lőve
2012. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
NEM. én is az akarok lenni de kiábrándítottak belüle. először is nem keresel sokat kb. 90ezret ha kifogsz valami nagyon jó helyet. másodszor nagyon sokat kell dolgozni és egész nap talpon lenni. harmadszor el kell viselned hogy meg mondják hogy csináld meg a sütiket,tortákat. hacsak nem nyitsz saját cukrászdát ammihet viszont kell egy "kis" pénz.
2012. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz sokat dolgozni, és nem érdekel igazából, akkor ne menj annak. Mert ez egy olyan szakma, ahol sokat kell melózni.


A többi, konyhában dolgozó ember (mesterszakács, stb.) is mind idősebb korában lesz fejes, befutott, azért, mert addigra értek el egy bizonyos színvonalat a szakmájukban.

2012. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!