Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol keresnék többet, mi a...

Hol keresnék többet, mi a véleményetek (elég egy szám)?

Figyelt kérdés

1. ha elvégzem a nemzetközi gazdálkodás szakot

2. ha pszichológus leszek


Melyikkel keresnék többet a jövőben? BME-n és BGF-en jelölném a nemzetközit, és ELTE-n a pszichológusit.


Mennyit keres manapság egy pszichológus?


2012. febr. 15. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt vedd figyelembe, hogy melyik áll közelebb hozzád és melyikben dolgoznál szívesebben.
2012. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő szak nagyon tetszik, de a megélhetés sem utolsó...
2012. febr. 15. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
2) szerintem : )
2012. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A BGF-fel jobban járnál, ha gyorsan akarsz elhelyezkedni, jó ha van kapcsolati tőkéd, de sok szerencse is kell hozzá. Hugom az emlitett szakon végzett szerencséje volt, de nehezen viseli az irodai harcokat, és taposást. Pszichológusként sajna csak x év állami alkalmazás után lehet saját praxisod ha jól tudom, az meg megint csak rajtad múlik, de ehhez meg óriási elhivatottság kell. Az meg tény és való, hogy mai rohanó világunkban egyre nagyobb igény mutatkozik a szakma iránt. Szóval ha nem halsz éhen a magánpraxisig hajráá!!!!
2012. febr. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!