Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti barátnoznátok még vele...

Ti barátnoznátok még vele továbbra is? 18/L

Figyelt kérdés

Vanegy barátnőm( hát elvileg a legjob barátnőm..), akivel már ovi óta ismerjük egymást, már akkor is jóban voltunk, de 8.-ban lettünk legjobb barátnők. Annyira jóban voltunk, hogy nagyon. Folyton egymásnál voltunk, annyit nevettünk, hogy minden egyes alkalommal sírtam, és bármiről tudtunk beszélgetni. Aztán még 9.-ben is így volt. Pedig már más suliba jártunk 8. után.

Tavaly óta viszont valahogy megváltozott az egész, furcsa lett(szerinte én lettem furcsa), szerintem sznob, minden ami érdekli, azok a külsőségek. Folyton csak a ruhákról, sminkekről "beszélgetünk"(vagyis inkább mondja a monológját, és nem veszi észre, hogy én már fél órája csak hallgatok)folyton nyaggat, hogy menjünk el, ide, meg oda Pesten, meg egyéb divatos helyekre, mert hogy az milyen menő.Én pedig nem szívesen megyek, mert én nem vagyok ilyen csajos, körömfestegetős, plázázós, fiúk után visongatós fajta. És engem ez nagyon zavar, hogy folyton csak ilyenekről van szó, már nem tudunk beszélgetni mindenről, nevetni bármin. Ha ezt megemlítem neki, rögtön felhúzza magát, elmond mindennek, hogy én megváltoztam, bunkó lettem stb. És ilyenkor legszívesebben sírnék, mert nem tudom megvédeni magam, de nem akarok veszekedést, ezért mostanában már magamban tartom a véleményemet. Így viszont nem érzem barátságnak ezt az egészet, hogy el kell nyomnom azt, amit gondolok, be kell hódoljak neki, csak hogy béke legyen. Mostanában már semmi kedvem nincs találkozni vele, mert az egész csak egy kínlódás. És leginkább csak hallgatom, amit mesél, a legújabb fiúkról, meg vásárlási ötleteiről. Nagyon el vagok keseredve. % éve voltunk legjobb barátnők, és nem szeretnék összeveszni vele,de így csak lerontja azt a kevés önbizalmamat is ami van(azért mert azt mondja, hogy bunkó lettem, furcsa, és azt is folton hangoztatja, hogy túl komoly vagyok, meg hogy modernizálni kéne engem, mert olyan régimódi vagyok, pedig ez nem igaz, csak nem hallgatok tucatzenét, és ugye, amit leírtam, nem vagyok olyan csajos lány, inkább befelé forduló vagyok és lelkisebb..és én ezt sosem tekintettem magamban rossznak, sőt szerettem, hogy ilyen vagyok,de amióta ő íg áll hozzám, nem érzem magam értékesnek, és tényleg elhiszem, hogy egy szerencsétlen régimódi senki vagyok..

szerintetek mit tegyek? És miért lett ilyen? Talán a társaság miatt, a suliban, ahova jár?


2012. aug. 2. 17:49
 1/7 anonim válasza:
tul hosszu !!!senki sem fogja elolvasni rövidits!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, csak valahogy kijött belőlem minden:)
2012. aug. 2. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Én speciel elolvastam : d

egyépként mindenki változik.. ez korral jár ,figyelj ot ez erdekli. Ténykeg nagyon jo baratsagotok lehetett , de probalj meg olyan programokat meg olyan temakat talani TE ami mindkettotoket erdekel :) hajrá

2012. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én elolvastam..xd és valószínű, hogy az új suli miatt változott meg- ugye már kilencedikes és akkor ő már nagylány.. xd.. szerintem ne foglalkozz vele, ha nincs kedved találkozni, akkor ne találkozz.. ahogy így leírtad, inkább ő túl kevés hozzád és nem fordítva.. szépen , fokozatosan rázd le magadról és inkább olyan emberek társaságát keresd, ahol jól érzed magad és elfogadnak.. ez a csak egy hülye p*csa lett ennyi az egész
2012. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom mi azzal a baj,ha az ember váltja a barátait.Hol ez a jobb barát,hol az.Aki ma a legjobb,lehet egy év múlva azt sem tudod él e,hal e.Nem vagy odakötve senkihez és ez így is van jól.
2012. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beütött nála a kamaszkor és viszket pi...

Keress új barátokat, akikkel tudsz beszélgetni, szórakozni járni (értek ezalatt mozizást, kajálást, filmezést stb)

2012. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ami nem megy nem kell erőltetni. Ha már nem érzitek együtt jól magatokat, tovább kell lépni.
2012. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!