Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit képzelsz el ha becsukod a...

MarkoG kérdése:

Kit képzelsz el ha becsukod a szemed erre a névre?

Figyelt kérdés
Most álltam neki egy régóta előkészített fantasy novellás gyűjtemény írásának. Egyik tagjának a neve Goth. Kit láttok ha becsukjátok a szemeteteket?
2012. júl. 26. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmit

2012. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagydarab vörös szakállas börcuccos fejszés viking jut eszembe. Az elöző hozzászólo link-,ben szereplő figurát direkt nem néztem meg mert így tényleg a saját vélemenyemet olvasod.
2012. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még várok pár commentet és megmondom milyen:)
2012. júl. 26. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már nagyon kiváncsi vagyok:)
2012. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Goth-ot legjobban így lehet elképzelni:

Egy mogorva és kopasz alak áll előtted, ballkezében kerek hold alakú pajzs, jobbjában lándzsa oldalán kard. Izmos , Leír róla, hogy falanxharcos.

Az utolsó falanxkatona a Vándor Mozgalom( a gyűjteény címe vándor krónikák) tagjai közül. Tapasztalt VándorÚr(A Vándor Mozgalom legmagasabb rangja), de inkább a test erejét hivatott konstatálni, bár mágiában sem tapasztalatlan


kb így képzeld el:P

2012. júl. 26. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem túl fantáziadús név, hiszen jelent valamit. Ha mondjuk Gorth lenne, tényleg támaszkodhatnánk a megérzéseinkre befolyás nélkül.
2012. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez a lényeg kedves utolsó kommentelő. Ne legyen benne semmi extra de mégis az emberek 2harmada a második kommentelő alakjához húznak


De köszönöm válaszod +

2012. júl. 26. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!