Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek képzelsz el külsőleg...

Habibi kérdése:

Milyennek képzelsz el külsőleg és belsőleg egy kiváló sebészt?

Figyelt kérdés

minden érdekel: haj, arc, öltözködési stílus.... minden. Tudom, h. a tudása a fontos, de engem ez is érdekel. Belső tulajdonságokhoz lehet olyat is, amilyennek kellene , h. legyen mégis kevés sebész rendelkezik olyan tulajdonsággal.pl. türelmes, megértő....

előre is köszönöm


2011. márc. 27. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség általánositani, de nekem elsőként eze ugrottak be: 50-es férfi, őszes hajjal, szemüveggel, magas, normál testalkatú.Belsőleg nagyon nyugodt, felelősségteljes, okos, magabiztos.
2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

40-es végén járó bajuszos férfi, szakálla is lehet, esetleg szemüveges, magasabb, testes de nem kövér, lehetőleg barna szemekkel. kedves de határozott, szép kellemes hanggal.

Öltözék, köpeny,alatta zakó, igényes megjelenés. De ha már így belegondolok egy dr. House típusú férfi is bejönne:-)

2011. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En belsoleg mindenkepp olyat varok el, aki nem nez le azert, mert o az orvos, en a beteg, hisz az eletemet helyezem a kezebe, igy biznom kell benne. Szoval legyen kedves, bizalomgerjeszto, probalja az egyeni problemaimat megerteni, tehat figyeljen arra, amit mondok. Az orvos-beteg kozotti kommunikaciot tartsa fontosnak. Tiszteljen epp ugy emberkent, ahogy en tisztelem ot. Ezek nagyon fontosak.


Nem kulso alapjan valasztok orvos, de amit elvarok, hogy legyen tiszta.


Azt nem tudom, hogy keves olyan sebesz van-e, aki turelmes es megerto, hisz ez nem olyan specializacio, ahol kapkodast meg lehetne engedni. Nekem 1-szer volt 1 nagy mutetem meg ket kicsi es mindegyik eredmenyevel maximalisan meg voltam elegedve. Sosem ereztem azt, hogy nem hozza erto kezek ertek hozzam. Penzehesseget mindig ereztem, de mar nem zavar, ha valakit a penz motival, csak vegezze jol a munkajat, mert ez egy olyan szakma, hogyha valamit elszur, akkor nagy gond lehet belole, emberek eletet teheti kockara.

2011. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr Chase ;D
2011. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!