Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan válhatnék függetlenné,...

Hogyan válhatnék függetlenné, hogy senkitől se függjek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
és nem anyagilag gondoltam
2012. júl. 22. 19:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha élni akarsz, nem tudsz nem függeni.
2012. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert?
2012. júl. 22. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:

A mai modern társadalomban hiába vonulnál el egy tanyára, azért adót még kellene fizetned. Még akkor is, ha nincs bejelentett munkahelyed.

A sót, a cukrot, az ipari termékeket boltban kellene megvenned. Meg még minden mást, amit nem tudsz magadnak megtermelni vagy elkészíteni.

2012. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
írtam, hogy nem anyagilag gondoltam.
2012. júl. 22. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre neked kell rájönnöd, mert aki tuti receptet kínál, attól máris függesz. :)


Figyeld magad, mintha külső szemlélője lennél a saját dolgaidnak. Keresd a tetteid motiválóját: vágyak, félelmek, és gondold át, sőt előbb-utóbb próbáld ki, hogy hogyan érzed magad, ha kizárod őket az életedből. Persze nem a teljes lemondás a függetlenség lényege, hanem a lemondásra való képesség, illetve a félelem legyőzése.

2012. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ú, ezt el kellett párszor olvasnom, mire rájöttem mit szeretnél mondani.köszi a tanácsokat:)
2012. júl. 23. 11:53
 8/9 A kérdező kommentje:
igazából úgy akarok függetlenné válni, hogy ne legyen senkire se szükségem, hogy lássák az emberek, hogy egyedül is bármire képes vagyok, nem kellenek hozzá mások.
2012. júl. 23. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megteszed.
2012. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!