Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Debrecenben milyenek a lányok,...

Debrecenben milyenek a lányok, mennyire kedvesek, mennyire normálisak a szép lányok jellemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég jöttem ide tanulni, Debrecenbe és érdekelne, hogy milyenek az ottani lányok. Én kisvárosi vagyok, egészen más, mint egy nagyvárosi élet.

2012. júl. 22. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Debrecen a legszebb város, jól döntöttél, és igen, sok a kedves és rendes lány. (tapasztalat)
2012. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a legjobb helyre kerültél. Aranyosak, kedvesek, közvetlenek, viccesek. Barátságosak.
2012. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na és sok szingli lány is van?
2012. júl. 22. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteg. Csak belsőleg legyél rendben (kedvesség, udvariasság, odafigyelés) Mácsóságot, rosszfiúságot felejtsd el.
2012. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!