Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az anyukatok / apukatok...

Ha az anyukatok / apukatok nem magyar, gondoltatok mar arra hogy ott eljetek es nem itt?

Figyelt kérdés
Vagy ha itt is eltek mennyire tartjatok a kulfodi szuli szulo szokasait beszelitek a nyelvet?
2012. júl. 17. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi most itt elunk
2012. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

....bocsanat

Szoval az edesapank egyptomi az edesanyank magyar. En es a noverem mar 4. eve elunk itt tanulunk itt. Kozbe szoktunk rovidebb idore haza menni es a kedves szuleink is meglatogatnak minket. Azt nem tudom legalabbis en hogy kesobb melyik orszag lesz az otthonom. Szeretek itt lenni de hianyzik az a hely ahol felnottem, a barataim es leginkabb a szuleim. Mind ket nyelvet beszelem, magyarul egyedul tanultam irni es olvasni, beszelni az edesanyam tanitott pici koromtol. A szokasokat amennzire lehet en tartom, bar muszlim vagyok nem jarok kendoben ezt otthon sem tettem, edesapam tanult ember modern gondolkodassal, de persze szigoruan nevelt minket. A noveremnek magyar volegenye van, az egyetem utan szeretne itt elni, nem igazan tartja a szokasokat sem. 26 eves lany vagyok a testverem 28

2012. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!