Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondja mindig ezt?

Miért mondja mindig ezt?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel szerettem volna a héten találkozni de azt mondja nem tudja ráér-e és, hogy mikor. Legtöbbször mindig ezt mondja meg, hogy ne idegesítsem ezzel. Máskor meg az a baj, hogy nem találkozunk. Eldönthetné már végre mi baja van. Meg ez a nem tudom mikor érek rá szöveg..Lehet csak le akar koptatni. 17/L
2012. júl. 16. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Az embernek arra van ideje, amire szakít. Valószínűleg más barátnőkre vagy más dolgokra (tv) szakít, csak a veled való talákozást kerüli vagy halogatja.


Keress más barátnőket, találkozz olyanokkal, akik szívesen találkoznak veled!

2012. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Tudom hülyeség ezen mérni a barátságot de a facebookon-on is elköszönt tőlem és még fent maradt. Na mindegy érdekes ez..Majd megbeszélem vele hátha javul.
2012. júl. 16. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy tűnik, hogy ő egy igazi barátnő :) Ha nem vagytok legjobb barik akkor ne idegeld magad ezen.... ha viszont nagyon közeli szoros barátnők vagytok akkor most hanyagold te őt, ne is vedd észre, hidd el hatásos.
2012. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele, ha ennyire nyilvánvalóan letoj téged? Miért futsz olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni?
2012. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!