Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el mi történt...

Miért nem mondja el mi történt vele?

Figyelt kérdés
Én ha beszélek egy barátnőmmel elmondom hol voltam meg mit csináltam de az egyik barátnőmből harapófogóval kell kihúzni mit csinált, hol járt stb. Azt mondja, hogy én mindig mindent tudni akarok. De ha pl a Tescoban volt az miért olyan nagy titok? Nem értem.. Meg kiakad ha megkérdezem hol volt. Ilyenkor mondja ne kérdezzek hülyeségeket..
2012. júl. 12. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeret értelmetlen kérdésekre felelni. Nem köteles neked beszámolni minden percéről.
2012. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, akik nem szeretnek az ilyen kisebb dolgokról beszámolni. Hagyd békén. Ha a barátod, akkor tudasd vele, hogy számíthat rád, ha valami gondja van, fordulhat hozzád, de ha nem akar ilyen kisebb dolgokat elmondani, akkor ne zaklasd. Egyszerűen ilyen. Ha olyan helyre megy, ami valamiért neki fontos, azt valószínűleg elmondja és kész.
2012. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmi kozod hozza, nem vagy az anyja.
2012. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én sem bírom, ha faggatnak...
2012. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én is utáűlom az ilyen hülye kérdéseket és nem is válaszolok rájuk. Minek kíváncsiskodsz ennyire?
2012. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne izélgesd ilyenekkel, nekem már nem is lennél a barátom, ha ezt csinálnád
2012. júl. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!