Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olaszországban ilyen nyíltan...

Olaszországban ilyen nyíltan megy ez a homo-téma?

Figyelt kérdés

Van egy olaszországi ismerősöm, akinek láttam egy ismerősét Facebook-on. Elkezdtem nézegetni a képeit, és az egyiken egy fiúval csókolózik (ő is fiú). És a kép alatt semmi beszólogatás, semmi.

Ez számomra olyan furcsa.


2012. júl. 15. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát.. gondolom ott is vannak akik beszólogatnak, de Magyarországon híres ez a.. , ha nem olyan mint mi akkor utálnunk kell... ahogy Amerikában is. Szóval ha valaki máshonnan jött (fekete,cigány stb.) akkor előítélettel már biztos sz*r ember... ugyanez megy a melegekről is MO-n... ha valaki meleg, akkor mint valami fertőzött, ők is emberek, nem kell előre ítélni senkit, lehet sokkal boldogabb bármelyik meleg együtt, mint MO-n a kapcsolatok 90%-a ahol férfi-nő felállás van.
2012. júl. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Számodra furcsa , de ez lenne a normális.Az olaszok azért normálisabbak.Nem olyan primitívek mint sok magyar.


Lehet nekik sem tetszik a dolog de nem fogják obszcén és primitív módon kinyilvánítani úgy mint azok a bohóc elcsökevényesedett agyú ellentüntetők a Budapest pride-n.

2012. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miert kell ennyire homofobnak lenni ebben az orszagban. Engem nem nagyon erdekelnek a melegek, ezert nem toltom azzal a draga idomet hogy serto kommenteket irkaljak a kepeik ala, vagy hogy a felvonulasukra kimenjek (akar nezokent, akar tuntetokent).
2012. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
mivel Olaszország kb 100%-a erősen vallásos /katolikus keresztény/, ezért ne gondoljuk, hogy az emberek nem ítélik el a buzulást. Csak értelmesebbek, és nem szólnak be. Ezen kívül a kisebb településeken ugyanúgy titkolt dolog, mint nálunk, és ugyanúgy piszkálódás tárgya a homárkodás.
2012. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!