Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti megunnátok egy internetes...

Ti megunnátok egy internetes haverotokat egy idő után, ha minden nap rátok írna, de lenne jó téma?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszer mindennek elmúlik a varázsa
2012. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha jó téma lenne, akkor talán nem... De egy idő után megterhelő tud lenni hogy nincs igazi közös élmény és akkor már nincs is kedve az embernek annyira beszélni az "internetes haverjával".
2012. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, és ez így normális :-)

Nem kell mindennap válaszolni ha nincs mit, vagy ha van mit de neked terhes válaszolnod akkor írj amikor kedved van. A kötelező jelleg miatt is meg lehet unni 1-1 dolgot.

Nekem is van itt egy lány akivel gyerekes dolgokról levelezünk napi szinten, néha nem tudok, nem akarok neki válaszolni, olyankor nem írok, majd írok másnap. Viszont van, hgy 1 nap írok neki 3 levelet is. Ő sem ír mindennap, van hogy 1 nap kimarad.

2012. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, facebookra gondoltam
2012. jún. 21. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én van, hogy órákat beszélek netes haverokkal naponta.. Mi még nem untuk meg egymást..:)

2012. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam beszélgetni 2 lánnyal is MSN-en. Egyikkel tavaly november óta kb olyan napi szinten ( 1-2 nap itt is kimarad, ha egyikünknek dolga van, de nem sűrűn van ilyen).

Másik lánnyal 3-4 naponta (néha kicsit ritkábban) szoktam beszélni. De ő már legalább 1-1,5 éve fent van.

2012. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ. azért a mindennapos dumázás az sok lenne. viszont volt sok ismerősöm, akiket neten szedtem össze és akadt köztük olyan is, akivel csak egy évnyi csacsogás után találkoztunk, de találkoztunk!! és utána már sokkal jobb volt, tudtam kinézetet, hangot párosítani a betűkhöz. egyébként én elég kommunikatív vagyok, de minden nap még a legjobb barátommal sem beszélek.. az meg elég tré, ha mindig ő ír neked.
2012. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anno amikor San Andreas multit toltam, még 2-3 évvel ezelőtt, rengeteg netes haverom volt, de akkoriban a haverjaim sem voltak túl mászkálósak, szval otthon legalább nem unatkoztam, mára nem sok maradt, régen a legtöbbel napi szinten dumáltam, tehát nem unatkoztam, de 1 éve felhagytam a netes haverokkal, mert gimibe jöttem, most havi 1-2x beszélek velük, ha nagyon unatkozom.
2012. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!