Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen önzőek és gyarlóak...

Miért ilyen önzőek és gyarlóak az emberek? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Először nőket akartam írni, de rájöttem, hogy sok férfi is ilyen, csak az hidegen hagy engem, mert a nőkhöz vonzódom.


Én személy szerint nagyot csalódtam a nőkben. Nyilván ha nő lennék akkor a férfiakban, mert nem a nőkkel vagy a férfiakkal van a baj, hanem az emberekkel.


már félek bárkit is közel engedni magamhoz. így az ismerkedés is nehezemre esik :(


2012. júl. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A emberiség csak nagyon kis részét ismered. Nem vonhatsz le következtetéseket az egészre vonatkozóan csupán néhány nőből meg ismerősből. Amúgy meg semmi konkrétat nem mondtál.
2012. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert a te ismerőseid ilyenek, az még nem jelent semmit.
2012. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit kéne tennem, hogy megismerjem az emberiség másik felét?
2012. júl. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!