Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Az itthoni sulikban...

Kamaszok! Az itthoni sulikban mennyire jellemző az a viselkedés amit mondjuk az amerikai filmeken látni?

Figyelt kérdés

Ugye egy tipikus amerikai középsulis filmben vannak klikkek,vannak népszerű lányok/fiúk akik rend szerint egymást választják és aki kicsit is más(szemüveges,szeplős,okos,szegény,éppen nem az adott színű póló van rajta)már kirekesztik,bántják,megverik.

28 vagyok,mikor én voltam gimis még ez nem volt jellemző.

Csak kíváncsi vagyok, hogy kezd ez a stílus beszivárogni hozzánk is, vagy azért ennyire nem durva a helyzet?

Ja mert azt hozzáteszem, hogy kint Amerikában tényleg így van,mint a filmekben.


2012. júl. 13. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem olyan durván de nálunk már általánosban is jellemző.

Van az osztályban a nagyarcuak csoportja meg vannak a kicsit "nyomibbak" (bocs) meg vagyunk mi.

Nagyarcuak: elzárkoznak egymáshoz nem kommunikálnak más osztállyal stb.

Nyomik: kockulás, pasizás megy (mellesleg a béna öltözködés is xP)

Mi: mindenkivel nyitottak. csomó barát iskolán belül és kívül. =)

2012. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt csak általánosban tapasztaltam. A dagikat úgy ahogy vannak, kirekesztették, az első perctől kezdve. Piszkálták őket, kamu történeteket találtak ki róluk, mindenért beszóltak nekik, nem állhattak ki a véleményük mellett, nem érvényesíthették az akaratukat. Tulajdonképpen, mintha ők valami másik univerzumból jöttek volna... Ők jártak a legrosszabbul. Azért elgondolkodtató...


Volt egy nagyon alacsony kisfiú, őt ubinak csúfolták. Meg azzal cukkolták, hogy alacsony. Volt hogy a "normál méretű" fiúk meg is verték.


Aztán volt egy nagyon világos bőrű srác, őt is verték, csúfolták, rávették a "menők" rossz dolgokra, az meg persze fejet hajtott előttük, szeretett volna beilleszkedni szegény...


Volt 2 lány, ők voltak a szín ötös tanulók. Nem jártak valami rosszul, egy két beszólást leszámítva egész jó általános iskolás éveik voltak.


Aztán volt nálunk egy sötétebb bőrű srác, érdekes módon ő a menők közé tartozott. De ehhez kellett az, hogy jó nagy pofával rendelkezett.


A menők csoportjába tartozott a sötét bőrű, egy duci, egy rohadt magas csaj, és természetesen az osztály k*rvája is. Szóval a lényeg, hogy ha volt elég nagy arcod megvédeni magad, nem csesztettek. De ha valakit nem úgy neveltek, nem tudott mit csinálni...


A középsuliban már úgymond gáz másokat piszkálni, hál' istennek. De ha jól tudom, Amerikában inkább itt jellemző.

2012. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mi sulinkban szerencsére nincs ilyen,a legmenobbek is beszélgetnek akárkivel a suliban
2012. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk teljes mértékben.. :(
2013. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!