Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez gyerekes...

Szerintetek ez gyerekes viselkedés 16 évesen?

Figyelt kérdés
Interneten, ha a másik nem válaszol egy üzenetre akkor írni neki hogy miért nem válaszolt, meg sokat kérdezni, és néha olyanokat kérdezni hogy "mit tennél ha..." és aztán egy szituáció. Ez mennyire gyerekes 16 évesen? Hány éveshez méltó viselkedés?
2012. jan. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ebből csak az a gáz, ha megkérded, miért nem válaszol. Bár ez sem minden esetben. A mit tennél ha - típusú kérdések szerintem nem gyerekesek. Persze, ha vmi képtelen hülyeséggel folytatódik, akkor az.
2012. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek nem gyerekes viselkedések hanem idegesítőek.

Legalábbis nekem.

Mert 1 ha valakinek nem válaszolok annak megvan az oka(pl sürgős dolgom volt,wc-re mentem,anyám elzavart stb) szóval ilyen szitukban hiába kérdezgeti,hogy miért nem írok már neki.

2. Ha valaki sokat kérdezget az nem mindig idegesít,de ha egy olyan személy akivel nem szívesen beszélgetek,de folyamatosan írógat és kérdezget az számomra idegesítő.

3. A mit tennél ha szituációk és több félél lehetnek. Például komoly dolgok,ezek egyáltalán nem gyerekesek-és idegesítőek.DE! Ha olyanokat írogat valaki folyton,hogy Mit tennél ha te lennél Timmy tündérkeresztanyja és Timmy olyat kívánna amit te nem szívesen teszel meg. Te teljesítenéd neki a kívánságát?

Na az ilyenek szintén zavaróak tudnak lenni és ez a viselkedés olyan -9évesekhez méltó

2012. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!