Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok mitől nőnek manapsá...

A magyarok mitől nőnek manapság ilyen óriásira?

Figyelt kérdés

Nem rég jártam Észak Dunántúlon Győr és Sopron városában.Először azt hittem hogy valami Skandináv országban vagyok mert ott akkorák az emberek.A férfiak 190 körül vannak vagy az felett a nők meg 175-180 körül.

Ez mitől van hogy ott ilyen magasak?



2012. júl. 8. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind turista? :D
2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Genetikai...Illetve az ottani levegő. Ha eljösz az Észak-Alföldre ott meg sok az alacsony.
2012. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is azt tapasztaltam hogy alföldön meg alacsonyabbak.


Az Észak Dunántúliak meg mint a svédek , magasak.

2012. júl. 8. 22:21
 4/6 yuda ***** válasza:

Egy ötlet:

Az állatokat tápszerekkel hizlalják. Ez abból áll, hogy mondjuk egy marék gyorshizlaló tápszert összekevernek egy zsák gabonával és azt eszik az állatok. Bekerül a húsba, majd kisütjük, főzzük, megesszük. bemegy a mi szervezetünkbe is és fejlődő korban ugyanúgy kihat ránk. Ugyanezt elmondhatjuk a gyümölcsökre, zöldségekre, hiszen minden tápszerekkkel dúsított. Gyors növekedést akarnak, így beleavatkoznak a termlészetbe- végül saját magukra is kihat.

Egyik tápszer gyors növekedést okoz, másik gyors hizlalást. Nem fura :)

Ilyenek ugyanis az emberek. Vagy magasra nőnek, vagy jól elhíznak.

2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a magzatvédők mellékhatása...:D
2012. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én az Alföldön lakom (ahogy ott mondjuk, lakok :D) és 174 vagyok lány létemre. Féltesóim 180 (lány) és 192 (fiú). Szóval nem hiszem, hogy EBBEN is a Dunántúl lenne előrébb.
2012. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!