Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel, kezd...

Mit csináljak ezzel, kezd felidegesíteni a dolog végleg!?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi az oka annak hogy csípőből nem fogadnak el az emberek. Akik meg igen, azok meg kb debilek, vagy minden másba belekötnek. Nincs egy normális ismerősöm/barátom se! Kezdek megutálni mindent és mindenkit! Már az öngyilkosságon töröm a fejem! Mi a f*szt csináljak ezzel?!

2012. júl. 6. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nos, hát.. az csak egyik ok lehet a sok közül, hogy a stílusod nem olyan vonzóóóó.. Bár, lehet, hogy tetszik azoknak, akik maguk is ilyenek. Ők viszont akkor ebből következően, nem nagyon barátságosak.

Próbálj meg kimenni magadból, és megfigyelni: tetszenél-e magadnak. Barátkoznál-e magaddal?

Ha erre a kérdésre nemmel kell válaszolnod, akkor változtasd meg magadat, aztán teszteld le az eredményt.

2012. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát figyelj... kösz na választ de szerintem igen. Oké bevallom az utóbbi időben kicsit elszálltam magamtól, de ez miatt... aki b*szakszik azt a második húzásra kb elküldöm az anyjába mert már elegem van! A másik fele meg az a típus... 2-3 éve nem látott osztálytárs, "haver" ismerős stb... rámír facebookon hogy b*zi vagyok-e? meg hogy b*sszam meg anyámat! az mi már? az ilyeneket sorba felaggatnám az m7-es mellé a lápaoszlopokra dísznek a nyakuknál fogva kötéllel!
2012. júl. 6. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is tudatosan csinálj másik tulajdonságokat magadnak és keress valakit aki előtt nem a régit mutatod

kíváncsi vagyok mi lesz , csak egy ötlet

2012. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak tükröt tartanak eléd.
2012. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kedves harmadik! ezt hogy érted?


új tulajdonságokat? 2004 óta küszködök ezzel.. kisebb nagyobb megszakításokkal... Azóta van egy rakás sporteredményem... (futás, csocsó darts stb...), de érdekes hogy ettől még ugyanolyan csicskának számítok ebbe a szar városba mint eddig... miközben a másik gyerek akit hoszonötször HALÁLRAVERTEK K1-be meg mégis nagyobb tiszteletnek örvend mint én... (jó mondjuk szerinte a sport az a verekedésnél kezdődik... de ez mellékes...). Szóval bármit csinálok akkor se fognak elfogadni de miért? és már nem tudok egyszerűen hova menekülni...

2012. júl. 7. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Tükör. Olyanok, mint te. Ami bennük zavar, az te vagy.
2012. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze... ja igen... istenem... kajak televan az ország tudatlan majmokkal.
2012. júl. 7. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!