Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok akkor, amikor...

Mit gondoltok akkor, amikor 10-15 éves elkényeztetett gyerekek 200. 000-res iPad-ekkel rohangálnak csak azért, hogy menőzzenek velük a többeik előtt?

Figyelt kérdés
Én speciel arra, hogy a szülei ebből a pénzből simán elküldhették volna őt Észak-Koreába vagy Szomáliába, de benzinpénzként arra is elég lenne, hogy akár 100 sorstársával együtt átvigyék egy csomagtartóban az ukránhatáron aztán ott iratok nélkül kidobják az erdőbe, attól legalább fejlődne a jellemük és abba hagynák a sznob viselkedést.

#drága #iPad #sznob #elkényezetetés
2012. júl. 3. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
provokatív kategóriában jelentettelek, habár igazat adok neked...
2012. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint pofán rugdosnám nem azért mert van hanem azért mert mutogatja és menőzik vele.
2012. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy a gyerekek világa tökéletesen tükrözi a felnőttekét. 10-15 éves gyereknek már el lehet magyarázni, hogy az emberek különféle anyagi színvonalon élnek, de ennek semmi köze az ember értékéhez. Teljesen felesleges egy anyagilag jó helyzetben lévő család gyerekét Szomáliába küldeni, mint ahogyan a szegényebb családban élő gyereknek sem kell feltétlenül örök frusztrációban élnie, mert nincsen 200ezres iPad-je. A szülők dolga, hogy megfelelő értékrendet alakítsanak ki a gyerekekben függetlenül attól, hogy mit tudnak megvenni nekik.
2012. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez különösen a "mélyszegények":D köreiben dívó szokás. Így vagy úgy, de megszerzik maguknak. Na, vajon hogyan?!
2012. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy jó nekik.
2012. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Magyar huszár válasza:
Rossz helyre születtem!
2012. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
65%

Szerintem nincs igazad.

Nekem is van ipadem és nem hinniém, hogy engem el kéne küldeni ezért Észak-Koreába.

Egyébként ennyi erővel azokat is ellehet küldeni akik nem engedhetik meg.

Nem a pénztől függ az, hogy milyen az ember.

2012. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban menőzik vele, az rossz, de ha csak használja, akkor nem kell rögtön hibáztatni.
2013. júl. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van iPadem, és gyakran azért nem veszem elő, mert sokan a szimpla használatát is menőzésnek vélik, és úgy néznek az emberre mint magára a sátánra.
2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!