Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 eves fiu gyerekek mivel...

12-13 eves fiu gyerekek mivel jatszanak, kotik le magukat szabadidejukben?

Figyelt kérdés
a parom fia 12 eves ,2 hetente jon hozzank es szinte mindig halalra unja magat. szertnek neki segiteni valami erdekes elfoglaltsaggal. olvasni,rejtvenyezni nem szeret. rajzolni csak rovid ideig es csak kicsi es gyors dolgokat.azt mondja otthon nincs jatekja amit elhozhatna.csak gepezik es a parkba jar a szuleivel es az occsevel focizni.estleg tv.-nez.tarsasozni nem tud az ocsivel mert o csak6 eves es sajna nem valami jol nevelt,csak a cirkusz megy has egyutt jatszanak.szoval valami okossag kellene hogy megoldodjon egy picit a helyzet.koszi elore is!
2012. jan. 22. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél társat, kártyát és üljek le ti.
2012. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tölsd a gépedre neki ezt : www.stickman.hu


Király játék. Ha akarod majd segitek neki. a nevem a játékon Pro_Gamer_

2012. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 13 éves csak a gép köti le.Ha az apjánál tölti a hétvégét akkor ott psp-zik.Tavasszal vegyetek biciklit hátha az leköti.
2012. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
facebook
2012. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem személy szerint alig van szabadidőm...:(


De ha van, olvasok, zenét hallgatok vagy facebook-ozok. De ha nagyon jó idő van, biciklizek, sprotolok stb.


13/f

2012. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat. ahogy latom nem konnyu a helyzetem. ha van msa otlet szivesen veszem.
2012. jan. 25. 06:19
 7/9 anonim válasza:
szerintem ne maradjatok lakásban, valami új helyre új emberek közé kellene vinni. lehet vidámparkba vagy valami szép helyre ahol még nem járt.
2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vedd meg neki a Cod 4-ed,és a GTA 5 öt.
2016. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy töltsétek le a World of Tanksot!Király!
2016. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!