Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs szociális életem mit...

Nincs szociális életem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem avgyok bunkó sőt rendkívül kedves ember vagyok.

mégsincsenek barátaim mert egész nyáron a gép elött ülök.

nem tudok mást csinálni.

az osztályból senkivel sem tudom felvenni a kapcsolatot.

és csak 4 osztálytársam van ne kérdezzétek miért.

bulihelyre menni 15 évesen meg nem lehet ha nincs aki ismeri a helyet és meghívjon.

ha lemennék a strandra akkor sem tudnák barátokat szerezni mert valószínüleg sohasem látjuk egymást és nem tudnék velük annyit beszélgetni.

hol tudnék barátokat találni?

szerintetek mit kéne tennem?

mi a megoldás?

adnátok tanácsot?

f/15


2012. jún. 23. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gép előtt ülsz ,"tölts le" onnan barátot.Rengeteg fórum van ,rengeteg témában.Ha van valami hobbid érdeklődési köröd ,keress egy erre passzoló fórumot ,oldalt aztán kezdj írni.Lehet rád is talál valaki vagy te kezdesz el szimpatizálni egy ottani emberrel.Persze lehet pont a világ másik sarkán lakik ,de lehet pont nem.
2012. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

úgyérzem nem tudom ezt a problámát egyedül megoldani hiszen

ugyan ez volt egy éve is

2012. jún. 23. 18:51
 3/7 A kérdező kommentje:

1/50 az eséj hogy hogy egy hasonlókoru embert találok ahoz a témához ami elvileg engem érdekelne és az sem tudom mi az.

én a számítógéphejett valami olyan helyre mennék ahol falódi barátokat tudok találni.

nem szeretek fügni a számítógéptől.

és nem sokára nem is lessz szóval ez nem egy járható út számomra

2012. jún. 23. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Találj magadnak valami kinti hobbit, sportot, amihez van is kedved, többi megy magától.

A hozzáállásod túlmutat a korodon, igy meg kell kérdeznem miért csak 4 osztálytársad van, milyen suli ez?

2012. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Barátot találni nem úgy szokott az emberfia,hogy"hopp itt egy barát"!Először meg kell ismerni a másik világát ,sok-sok beszélgetés által!

Aztán meg nem is kell mindig barátokat keresni,van,hogy elég csak társalogni!


Szóval-Start menü,-Leállítás,aztán ha leértél a parkba vagy bármilyen lehetőleg nyitott helyre,nézz körül,biztos találni fogsz egy szimpatikus mindegy kicsodát!Kérdezd meg lenne-e kedve beszélgetni?Ha van kedve,mondd el neki,hogy miért jöttél,ha nincs keress tovább!


Jó szórakozást!

2012. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

vadidegen emberrel beszélgetét kezdeményezni egy parkban téma nélkül elég fura dolog.

és kizárt (1/50eséj) az hogy egy velem kb. egykorú ember legyen egy parkban.

sőt ezen a környéken már 3 éve itt vagyok és még nem nagyon láttam velem egykorút

és valószínűleg nem ismerem meg annyira hogy eggyáltalán ujra fel tudjam venni vele a kapcsolatot

2012. jún. 23. 20:18
 7/7 Pietrosol ***** válasza:

Szerintem túlzottan zárkózott vagy!Nem csak veled egykorúakkal tudsz beszélgetni vagy olyanokkal,akiket ismersz!Keress új ismeretleneket!


Nyomás!

2012. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!