Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (nincs szociális életem, szánalmasnak érzem magam)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Soha nem voltam túl nyitott az emberek előtt, idő kell hozzám, hogy megnyíljak bárkinek is. Az osztálytársaimnak ehhez nyilván nem volt türelmük, vagy félreértették, mindenesetre nem kedvelnek. Van, hogy egész nap hozzám sem szólnak. Itthon sem sokkal jobb, mert a szüleim elváltak és apukámmal, meg a bátyámmal lakom együtt, akik nem foglalkoznak velem valami sokat. Tehát sok nap úgy telik el, hogy semmiféle szociális atrocitás nem ér. Nagyon rossz sokszor. Elég elvont személyiség vagyok, nem sokan értenek meg. Állítólag intelligens vagyok és szép, viszont önbizalmam sincsen. Szerintetek mit tehetnék? Hogy találhatnám meg a társaságom? Már kb. 3 éve van ez így és változtatni szeretnék.
2012. ápr. 8. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Enis kb. ilyen vagyok fiu letemre... :S

Ha akarsz velem beszelgetni a problemaidrol akkor szivesen megbeszelhetjük :) irjal nekem egy levelet ha van kedved. 17F

2012. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Én is ilyen vagyok. 1-2 ismerősöm van, ők is távol vannak. Magyaroszágon az emberek nagy része bunkó és beképzelt, nagyon nehéz normális barátokat találni. Az összejövetelek meg általában csak arról szólnak, hogy kit tud jobban berúgni. Ez van. Én már feladtam. Majd külföldön, ahol nem ilyen selejtek az emberek.
2012. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a harmadik aki hasonló személyiséggel rendelkezik. Ha bárki úgy érzi, hogy szivesen ismerkedne az privátban megtalál kor/nem/lakóhely feltüntetésével. Csak a közelben élőkkel van esélyem találkozni... 21/F
2012. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én is ilyen vagyok

merre laksz?

szintén 17/L

2012. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látom, itt már van segítség. Korban hozzád illő fiúk, lányok.

Válaszolj nekik bizalommal, máris nem fogod magad egyedül érezni.Reméljük, valóban a jó szándék vezeti őket.


Én is ilyen voltam lány koromban, soha nem értettem, hogy mi a jó abban, ha valaki hulla részegre issza magát, vagy pöfékel, mint egy gyárkémény.

Ettől nem lesz sem szebb, sem okosabb.

Kívánom, hogy minél előbb találd meg a helyed a világban!

Üdvözlettel: Ági

2012. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eléggé magamra ismertem a szövegből.

Én se találom a helyem, főleg mióta középiskolába járok. Sajna a anyagilag is rosszul allunk. Egész nap itthon ülök zenét hallgatok.

Én is szívesen ismerkednék legalább lenne beszélgetőpartnerem 17/f

2012. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zoli17 válasza:
én lejárok a közösségi házba programokra, idővel befogadnak, szép lassan kialakul a közösség, kicsit mindenkit megismerek.
2012. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tisztában vagy te az atrocitás szó jelentésével?! O.o'

Mert nem úgy tűnik...

2012. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!