Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van Szentesen valamiféle...

Van Szentesen valamiféle "elvont" közösség? (dark, goth, vagy akármi - nem, nem általánosítok)

Figyelt kérdés

Szívesen megismerkednék hozzám hasonló emberekkel, nem vagyok a boldogság koronázatlan királya, s eléggé elvont gondolatokkal rendelkezem. A baráti köröm nem tolerálja a lehangoltságom: ekkor értelmetlenül evezek egyfajta jókedv felé, s egy ellentmondás alakul ki köztem és a valóság között, létrehozva egy olyan személyiséget, ami nem én vagyok és utálom. Nem is érek vele semmit.

Lényeg hogy szívesen találkoznék olyan emberekkel, akik nyitottak minden témára, aljától a boldogságig mindenre, és nem néznek rám hülyén ha negyed óráig nem szólalok meg mert egyszerűen nincs mit mondanom.



2012. jún. 18. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Őőőő én nem tudok róla, nem is láttam ilyen embereket :)
2012. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

elég érdekes embernek tűnsz nekem

szívesen megismernélek

elöljáróban magamról annyit, hogy én is elvont ember vagyok annyira, egy művészközösség tagja is vagyok, de ott se szokás megérteni, amit mondok

ha a stílusom érdekelne, goth vagyok már hat éve

és nem nézek hülyén ha nem szólsz, én se szólok ha nincs kedvem

2012. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első válaszadó vagyok...


csendesnek én is csendes ember vagyok, csak nem jegyeztem meg, mondván már úgy is csak ritkán járok szentesre :)


én sem értem meg, hogy minek beszéljek, ha egyszerűen nemtudok a témához hozzászólni vagy nincs semmi fölösleges mondanivalóm

2012. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem semmi közöm Szenteshez, de ettől függetlenül szívesen megismernélek.
2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!