Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » AZ összes egyetemista elvont?

AZ összes egyetemista elvont?

Figyelt kérdés
hihetetlen néhány idösebb egyetemista mennyire elvont..multkor Facebook on egy 2 évvel idösebb egyetemista lány felrakott egy zenét (alternative stilus, nincs bajom ezzel), és így kommentalta: kékagyúbicikliizüfagyi (igy egybe), a mask egyetemista kismerosom 25ezerert vet sunit, hatha attol egyedi lesz..a harmadik mindig Smiley helyett azt irja ,,mosolygi", mert a Smiley tul elterjedt..a negyedikneknek az osszes kepe negativban keszult..kerdem en: mire Jo ez? es minden egyetemista ilyen?
2012. máj. 19. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A második, harmadik és negyedik csak simán sznob, az első meg... nem is tudom.


Tippelhetek?

Az első és a negyedik bölcsész, a másik kettő jogász vagy gazdász.

Ilyen állatfajtákkal eddig csak ezeken karokon találkoztam.

2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
megárt a sok tudás
2012. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
El so: igy legyen otosod a lotton :-)
2012. máj. 19. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"A gazdász gyerek sose kesereg..lálá"


Nem, kedves kérdező, nem minden egyetemista elvont. Egyszerűen csak nem jól válogatod meg az ismerőseidet és nem gondolsz olyanokra, hogy esetleg a baráti társaságának jelent valamit a kékagyúbicikli..vagy micsoda? Lehet számukra vicces és nekik üzent ezzel.. nem feltétlenül az elvontság jele.. Vannak furcsa emberek, mindenki ismerősei között, de biztos vagyok benne (már ha korban arrafelé jársz), hogy több normális egyetemista ismerősöd van, mint nem normális.. csak azok már fel sem tűnnek, mert nem lehet róluk kérdést kiírni itt a gyakorin..:)


és egy utolsó kérdés hozzád: Hogy kell sunit vetni?

2012. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom! Ezek csak eredetieskedő játékok. "Elvontnak" lenni egész mást jelent (természetesen többet.)
2012. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérnöki karosként mi inkább a (hippi) bölcsészeket és művészeti karosokat tartjuk elvontnak. Én nem szeretem az ilyen alteros dolgokat, szeretünk bulizni, sörözni, beszélgetni. Amúgy a fent leírt jelenségek inkább feltűnési viszketegségben szenvedőket takarnak, mert attól azt hiszik, hogy baromi egyediek lesznek, vagy csak egyszerűen majmolják a mostani tini szokásokat.
2012. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek szimplán hülyék; nem egyediek vagy kreatívak.


Mégis kéne az a külön felvételi az egyetemekre!

2012. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!