Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiúkkal miről lehet beszélge...

A fiúkkal miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nagyon kevésszer beszélgettem fiúkkal, olyan hosszabb eszmecsere nem is volt. Velük is úgy lehet társalogni, mint pl ha két lány beszélget egymással? Ők is mindenről szeretnek/tudnak témázni?


Főként fiúk válaszát várom!


2012. jún. 17. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én már férfi vagyok,de szerintem bármiről lehet beszélgetni,sok függ a fiú komolyságától is.A híreszteléseknek,közhelyeknek ne higgy,hogy minden férfi egyforma!Minden embernek más az élettapasztalata.Térképezd fel mi az ami érdekli,lényeges,hogy legyen közös témátok,ami mindkettőtöket érdekel. :) 34.f.
2012. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nők, foci, szex, gazdaság, tőzsde, politika, természet ...
2012. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok velem szinte barmirol zene,filmek,termeszet,politika,orszagokrol is ki hol jart :) elmenyek :D en vidam dolgokat szeretem de tenyleg fugg a fiu komolysagatol mert egy ismerosommel barmirol beszelhetek masikkal csak PC jatekokrol harmadik meg "METAL SOR PICS@k" szoval egyenfuggo :D
2012. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!