Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen esetben tartanátok...

Milyen esetben tartanátok zaklatásnak ha valaki csak beszélgetni akar veletek interneten?

Figyelt kérdés
Vagyis milyen esetben lenne számotokra valaki interneten zaklató személy, nem kívánatos társaság?
2012. jún. 15. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam mondjuk ha szexuális jellegü témákat firtatnának azonos nemüek!


27/F

2012. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz valakivel beszélni, nem beszélsz. Számtalan módja van a letiltásnak, és minden oldalon van lehetőség panaszt emelni. Ha nem vagy akaratgyenge, nem tudnak zaklatni (a való életben sem).
2012. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ez volt a kérdés
2012. jún. 15. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kívánatos társaság akkor, ha nincs kedvem vele beszélni.

Zaklató személy akkor, ha feltűnően nem akarok vele beszélni/megmondtam, hogy ne írjon, és ő mégis ír.

Zaklatás, ha letiltottam, minden tőlem telhetőt megtettem, hogy ne tudjon velem kapcsolatba lépni, és ő mégis megtenné.

2012. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a zaklatás, hogy ha annak ellenére csinál valamit, hogy Te nem akarod. Ha pl. azt mondod, hogy hagyjon békén, és akkor is keres, az a zaklatás. Ha megérti, hogy hagyjon békén és békén is hagy, az nem zaklatás.
2012. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az is zaklatás, ha Te azt mondod, hogy egy bizonyos témáról nem akarsz beszélni, de ő mégis erőlteti. Ha megérti, hogy Te nem akarsz arról a témáról beszélni, és többet nem hozza szóba, akkor az nem zaklatás.
2012. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam onnantól zaklatás, ha folyamatosan keres, még akkor is, ha megmondtam neki, hogy elég. Ha bizalmas infókat kérdez, név, telefonszám, lakcím. Ha arról kérdez, hogy feküdtem-e már le valakivel, hova szoktam járni a szabadidőmben/címre pontosan/, erőlteti a találkozást, fenyeget.
2012. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!