Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen, hogy tudok (tudnék)...

14 évesen, hogy tudok (tudnék) pénzt keresni (, akár feketén is)?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra,hogy kipróbálom a tippmix-t csak az a baj , hogy nem , hogy kell kitölteni :S (szüleim szerintem feladnák 1x-2x-szer)Ha tennék egy meccsre az mennyibe lenne ? (minél több meccset teszek meg annál kevesebbe kerülne+nagyobb nyeremény viszont nagyobb kockázat?)


Esetleg ha (sok munkával megpróbálnék) csinálnék egy honlapot ahol valakinek az áruit reklámozni ? pl mint a :bigyoshop .


Esetleg a neten lehet valahogy keresni ?



Ha szüleimtől kapnám az nem olyan mintha segítenék rajtuk...

diákmunka nincs


Bocs ha hosszú lett .



/F


2012. márc. 11. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Hát én 15 vagyok és még így is nehéz melót találni mondják hogy már dolgozhatok de nehogy azt hidd bár ki is munkát ad egy 15 évesnek nekem az egyik tanárom intézte el hogy egy cukrászdába dolgozhatok nyáron azon kívül én olyan házakba ahol van kutya bedobtam cédulát hogy vállalok kutya sétáltatást hát.......majd meglátjuk.


Nehéz dolog ez....nem igazán tom mit lehet csinálni


15/L

2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

am hol laksz?

attól is függ

2012. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

teszvesz vagy vatera.

ha normálisan csinálod akkor sok pénzt hozhat

2012. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem is lesz 14 évesen munkád még idősebbek sme kapnak,mert alig van 14 évesen nem dolgozhatsz,nem hinném hogy adnának neked ilyen munkát,nem múltál még el 18
2012. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Tippmixhez ha nem értesz, ne erőlködj vele látatlanban meg ahhoz tudni is kéne, hogy mit raksz meg.

Reklámozásd felejtsd el, nehogy már azt hidd, egy 14 éves kisfiúra van az ilyen oldalaknak szükségük.

Ismerősöket kérdezd meg, hogy valami pár forintért nem-e lehet segíteni a ház körül vagy akármi (bár ezt mindig is pofátlanságnak gondoltam), 15 éves kortól lehet amúgy diákmelót vállalni de csak szülői engedéllyel, viszont a negy részére inkább 18 éven felülieket keresnek, mert neked suli miatt nyilván nem a legjobb a hétfő reggel 8... A te dolgod amúgy a tanulás most, nem a munka. Produkálj inkább mindenből 5-öst, avval többre mész most.

2012. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne törödj azokkal, akik szerint nem tudsz mit kezdeni. Találj ki valami olyat ami még nincs, vagy van-e olyan vmi, ami neked hiányzik és nem találtad pl. a neten, és még pénzt is adnál érte.

Csinálj akár blogot, olyan témában ami még nincs. Ez utóbbi a lényeg, hogy vmi új és mások szerint is jópofa dolog legyen

Az életkoroddal ne törödj, aki 14 évesen nekiáll vállalkozni, vagy úgy érzi, kezdeni akar megával valamit, annak minden tisztelet kijár, plusz amit megtanulsz megtapasztalsz az a tied, másrészt nem fogja megtanítani neked senki a suliban, mert erről lövésük sincs, mert ha lenne maguk is csinálnák. Pénzt költeni mindenki tud, pénzt termelni kevesen.


végül: azért a btk áthágásától óvnálak, szal ne gondolkodj illegális dolgokban ha lehet

2012. márc. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
0%
14 évesen még a történelem dolgozatra kéne tanulnod,nem azon gondolkozni,honnan tudnál pénz szerezni.Ha pénzre van szükséged akkor kérj a szüleidtöl.Egy általános iskolás kislányt szerinted hol alkalmaznak?????
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
95%
Ő nem lány, hanem fiú, te észtraktor-_-"
2012. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

egy ismerősömnek 14 évesen már cége volt (papíromnn ugye nem) őt is lehurrogták, most már 20 jól menő cége van


ennyit erről meg hogy bele ne fogj semmibe

az átlag mindig le fog hurrogni, készülj erre fel, sőt az sem fog nekik tetszeni hogy te el akarsz vmit érni az életben és nem feltétlenül úgy, hogy tanulj, hogy jó állásod legyen, ahogy ők csinálják, meg a többség elvárja

2012. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
egy 14 évesnek nem lehet saját cége te nagyon okos...
2012. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!