Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen, hogy tudok (tudnék)...

14 évesen, hogy tudok (tudnék) pénzt keresni (, akár feketén is)?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra,hogy kipróbálom a tippmix-t csak az a baj , hogy nem , hogy kell kitölteni :S (szüleim szerintem feladnák 1x-2x-szer)Ha tennék egy meccsre az mennyibe lenne ? (minél több meccset teszek meg annál kevesebbe kerülne+nagyobb nyeremény viszont nagyobb kockázat?)


Esetleg ha (sok munkával megpróbálnék) csinálnék egy honlapot ahol valakinek az áruit reklámozni ? pl mint a :bigyoshop .


Esetleg a neten lehet valahogy keresni ?



Ha szüleimtől kapnám az nem olyan mintha segítenék rajtuk...

diákmunka nincs


Bocs ha hosszú lett .



/F


2012. márc. 11. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
sehogy maximum nyáron diákmelóval vagy ha tudsz vmi idegen nyelvet (bár nem hinném hogy 14 évesen perfektül tudsz beszélni) akkor pl itt szokot lenni rendezvény ahova tolmácsot keresnek :D és szoktak lenni 15 évesek is. tippmixel meg hosszú távon sose nyersz sok ismerösöm van ért a focioz de egyszerüen nagyon ritkán jön be néha nyer 4000-5000 ft de előttte kb ennyit fel is rakot.
2012. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
aki a céges dolgot írta az meg elég nagy kamu xD 14 évesen enm lehet cége csomó olyan dolgot kell elintéznie amit ő nem tud ráadásul hogy céget csinálj kéne kezdő tőke is.
2012. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én ma szóró lapoztam 45 perc volt az egész 2000.- nem meg erőltető és amúgy is sétálni vittem volna a kutyákat.

13/l

2012. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
írtam is, papíron nem az övé volt, de gyakorlatilag igen
2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

mondom én, hogy jön a lehurrogás

no ezért sem fogunk soha mi magyarok egyről a kettőre jutni

aki meg akar valamit kezdeni magával, az meg elmegy, mert elege lesz a sok "úgysem fog sikerülni" pesszimistából


jön valaki, aki nem a segílyért könyörög, és már le is hurrogjátok

2012. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
16 évesen nekem is volt autóm de jogsim nem.Nem nagy cucc.CSóró gyerekként nöttem fel és most itt vagyok egy vadidegen országba és ügyvédként jól keresek. A jogban jártas vagyok :) és engem senki ne akarjon beetetni azzal,hogy valakinek 12 évesen cége van mert ez 18 éves kor után lehetséges,de utána sem könnyü.Ès 16 éves kor alatt senkit nem alkalmazhatnak bejelentve.
2012. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok . sehol semmi munkát nem találok pdig minden diákszöv.-be bementem . nem hiszem , h nyárig kapnál vmi munkát.
2012. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jó hagyjuk. Aki nem érti az nem érti
2012. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kedves Kérdezö! Van esetleg szakmád vagy végeztél el bármiféle tanfolyamot?Ha esetleg az egyikkel is rendelkezel akkor szívesen alkalmazlak a cégnél.De ha nem értessz semmihez akkor azt ne eröltesd.
2012. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem 14 évesen már 3 munkahelyem volt, és még most is ezek vannak. Imre Kft., Jolánkanéni Kft., Nagy László Kft.
2015. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!