Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek barátom szüleinek?

Hogy köszönjek barátom szüleinek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vok, a szülei úgy 50környékén lehetnek vagy annál több kevesebb semmiképp. Jó napot kívánok? vagy csókolom legyen? nekem mindkettő olyan fura!
2009. júl. 4. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb ha megbarátkozol velük!Csúnyán elvághatod magad egy laza hellóval!Ha majd felajálják a tegeződést akkor lehet,de addig csak udvariasan.
2009. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a csókolom-ot semmikép ne alkalmazd... Ezt vagy gyerekek mondják a felnőtteknek, vagy urak a hölgyeknek, esetleg az öregeknek a felnőttek.

Én egy jó napot-tal kezdenék, később valószínűleg úgyis áttértek a tegeződésre, de így illendő. Meg aztán vannak olyanok, akik megsértődnek, ha egyből letegezed.

Sok sikert! ;)

2009. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24/L vagyok. Párom szülei 60 körül járnak. Én csókolommal köszönök nekik, az barátságosabb szerintem, mint a jónapot. És még senki nem tette szóvá, hogy ez gáz:)

2009. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
előz vagyok. Egyébként nekem is fura, de ez van:) tegezni azért nem fogom őket, nekik kell mondani hogy tegeződjünk. Várni kell türelemmel:) Vagy mondják, vagy nem. Meg kell szokni addig is:)
2009. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Abszolut a csokolomra voksolok! Csak a pasik szoktak ugy köszönni hogy jónapot! Tesom barátnöje is mikor elöször jött hozzánk azt mondta anyáméknak hogy csokolom! Furi tudom! De ez a jó megoldás!:)
2009. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csókolom az udvarias, idősebb emberek nem fognak érte elküldeni, néhányan igénylik a tiszteletet.

Ha fiu lennél még gondolkodhatnál a jónapoton ha hangsúlyozni szeretnéd hogy te már nem vagy gyerek és felnöttnek hiszed magad, de ez itt tárgytalan.

Maximum mosolyognak egyet és megmondják hogy tegezd őket.


A lényeg hogy nefeszengj és légy udvarias, akkor nem tudsz nagy galibát csinálni. És szerintem először mindenképp csókolom.

2009. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Én 48 éves férfi vagyok, de meg tudnék zavarodni, amikor egy felnőtt nő, 18-24 évesek csókolommal köszönnek.

Nekem kell őket így köszönteni, és nem fordítva.


Attól, hogy valaki valakinek a barátnője, még nem kell az 50 éves középkorú(és nem idős!) szülőket csókolomozni!

2009. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 14 éves lány vagyok, multkor egy 40-50 éve pasinak csókolomot köszöntem, tökre hülyének nézett, mondta hogy nehogymá igy köszönjek, inkább neki kéne nekem igy köszönni.
2009. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
itt nem tök idegenekről van szó, hanem a párod szüleiről. Szerintem a jó napot adná furcsán magát! Ha nem akarsz rossz pontot, nyugodtan mehet a csókolom, max. az apukának jó napot.
2009. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fura nekem ez a sok "csókolom"-os válasz...


24/L vagyok és mindig Jó napottal köszöntem elsőre, és persze mindig összetegeződtem a szülőkkel.

Csókolomot én párom nagyszüleinek köszönök, de szerintem egy 50 év körüli embernek nem kell csókolomot köszönni 20 évesen...

20 évesen kevés ember érzi magát felnőttnek (én még most sem :D), de ettől függetlenül az vagy, szerintem felesleges csókolomozni.


Ui.: Biztonság kedvéért megkérdeztem Édesanyámat, aki épp itt ül mögöttem... ő is egyetért :D

2009. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!