Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfiak miért halnak meg...

A férfiak miért halnak meg előbb, miért öregszenek előbb, mint a nők?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

szerinted?XD

pont azért.)a nők miatt.))


amúgy nővagyok.:)

2009. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

szerintem ez nem mindig így van.van amikor a nő hal meg elöbb ám pár tényezőt felsorolnék ha nem baj.ezek röviditik meg az életed

-dohányzás

-alkohol

-stressz

-idegesség

-felesleges kilók.

szóval összesítve a férfiak nagy része dohányzik esténként sörözik. a nők nagy része figyel az étkezésre. a férfiak sokkal többet idegeskednek ami nem tesz jót.míg a nők kevesebbet.szerintem ez a pár dolog befolyásolhatja azt ,hogy miért halunk meg mi elöbb mint ők=( szerintem ez szemétség nekik kéne elöbb :D

2009. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Osztom az utolsó válaszoló véleményét: a férfiak sokkal egészségtelenebbül élnek, mint a nők, és azért halnak meg korábban.
2009. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
így van de mért kaptam lepontozást?
2009. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

A férfiak általában 1 - 3 évig voltak katonák, nem volt semmi kibuvó még akkor a katonaság alól. Falun az összes nehéz fizikai munkát a férfiak végezték: favágás, ganajrakodás fel a szekérre, aratás után a búza felhordása a padlásra, minden átlagember 60-70 kilós buzászsákkal szaladgált fel a padlásra, a mai "kemény" gyúrós gyerekek nagyrésze ezt nem is bírná!

Sokan ráadásnak még egy házsártos feleséget is kaptak a mindennapi bajaik mellé.

A kapálást nem sorolnám a nehéz fizakai munkák közé!

Falun így van ez. A mi falunkban kettő, azaz 2 özvegyember van, mindkettőnek súlyos beteg volt a felesége.

Anyám kap életjáradékot a földjei után, néztem a táblázatot, a férfiak több pénzt kapnak azonos életkor és föld esetén. Még a minisztérium is figyelembe veszi a férfihalandóságot!

Még egy dolog, halottam olyat is, hogy a férj építkezésen dolgozik, napi 9-10 órát, mikor hazaért, a felesége mosogattatni akart vele! Én ilyenkor tudtam volna, hogy mit kap az asszony!

2009. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

A férfiak szervezete jobban alkalmazkodott a nehéz munkához és a harchoz - ezen kívül genetikailag sem olyan stabil, mint a nőké.

Ez azt jelenti, hogy átlagban hamarabb fognak meghalni.

A természet a férfiakkal kísérletezik - aztán, ha az adott dolog beválik, akkor egy idő múlva a nők is átveszik.

Ha nem, akkor meg csak pár férfi hal meg idő előtt.

2009. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
mert a nők szívják a vérüket XD amugy én is nő vagyok...ez csak valami véletlen lehet... talán a nők visszakapják a terhességgel eltöltött éveket, vagy ez a jutalmuk, amiért ők szenvedtek a szüléssel a férfiak meg csak egyetlen magömlést adtak a gyermekhez... tényleg, ez olyan igazságtalan, nem? Mi meg szenvedünk majdnem egy évet a terhességgel, a szülésről már nem is beszélve...
2009. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
ha már az igazságtalanságról akarsz nekem beszélni itt vagyok 16 évesen munka nélkül de kiderült ha lány volnék annyi munkám lenne hogy össze se tudnám számolni és mindnezt azért mert 2 csöcsötök van beültök mindenféle webcam mögé és kapjátok a pénzt míg mindneki más F kint rohad meg a 40 fokos hőségbe esetleg fagyba.
2009. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

13:46!


Igazságtalanság? :D Az ember az egyetlen faj, ahol a nősténynek is van orgazmusa. Ez az igazságtalanság XD :P

2009. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
14:16: miért, te állat vagy? :P mellesleg a férfiaknak szinte mindig minden alkalommal van orgazmusuk, míg a nőknek ez sokkal nehezebb, és nekem ne mondja senki, hogy egy orgazmus kárpótol egy esetleges több tíz órás vajúdást! Nagyon szeretnék már kisbabát, nem vagyok szülésellenes, de az tuti, h a férjemet oda fogom állítani, ha akarja, ha nem, és nézze végig, milyen szenvedéssel jön világra a gyermekünk...mert manapság nagyon tiszteletlenek a férfiak a nőkkel szemben pedig egy nő szenvedett meg az ő világrajövetelükért is...
2009. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!