Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi divat punk...

Miért van ennyi divat punk mostanság?

Figyelt kérdés
nekem se olyan nagyon punkos az öltözködésem de a lelkem az punk:) akiket meg mostanság látok azok próbálnak úgy öltözködni de a zenéhez meg az életérzéshez közük sincs. múltkor például 15év körüli kis srácot láttam tarajjal meg harcos pólóba. az meg már milyen??:O
2012. jún. 7. 14:02
 1/10 Gress ***** válasza:
71%
Honnan tudod hogy divatból öltözik úgy?
2012. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert elég sok olyan ismerősöm van akinek régebben nagyon discos volt sz ölötzködése és pár hét alatt átment punkba de még mindig guettát hallgat meg ilyeneket de ő nagy punknak vallja magát:) ez csak átmeneti személyiségzvara lenne??
2012. jún. 7. 14:38
 3/10 Gress ***** válasza:
91%
Az ilyeneknél biztos.
2012. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az egész punk "stílus" egy személyiség zavar, majd ha felnőttök, akkor kinövitek ezt is. Addig meg hadd próbálgassa a stílusokat.
2012. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
szabad emberek vagyunk, bárkinek lehet taraja, a harcos pólós gyereknek is meg a discosnak is.
2012. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan.A fiatalok is felnőnek egyszer.Nem lesznek örökké punkok , emok , gothok meg egyéb.Mindenki volt fiatal.Nekem is érdekes stílusom volt tizenévesen.Pikkeltek is rám a tanárok állandóan(:
2012. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan havi 1 punkot látok maximum, szóval azért annyi még sincs. A taraj meg nincs a punkhoz kötve.
2012. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért van ennyi divatemós? Miért van ennyi divatanimés? Miért van ennyi divathipster? Miért van ennyi divathungarista?


Miért akar valaki egy közösséghez tartozni?

De úgy, ahogy téged zavarnak a divatból punknak tűnű jelenségek, engem úgy zavarnak a divatból animét néző egyedek. Ez legyen mindkettőnk hibája.

2012. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehet csak túl erősen ragaszkodunk ahoz az eszméhez /stílushoz amit szeretünk és ezért zavar annyira minket:) mondjuk inkább rájuk kellene hagyni úgyis kinövik csak már kezd sok lenni belőlük :/
2012. jún. 8. 09:08
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
A mai világban minden divat! Mindenki általában besímul valamelyik gruppba, stíluscsoportba, amelyikkel leginkább szimpatizál. De olyan nincs ,hogy te egyedi vagy, és sehova sem tartozól, mert akkor meg a kaszton kívüliek szűrke csapatát erősíted. A majd kinövőd duma kissé vicces, bár teljesen igaz, csak ez kb annyit jelent,hogy a színes ,egyéniségre vágyó fiatalból lesz egy dögunalmas uniform felnőtt. Nem nagy cucc egyébként. Viszont a régi oldskull vad punkok azok még menők voltak, az ilyen Exlpoited zenekar imázsát követők, de ezek a mai Grunge gyerekek akiket besorolnak a punk kategbe : BLink 182 és Greenday féle majomparádék, hát elég nevetségesek. Ez a punkság meg egy divathullám, én a skinheadekkel jobban szimpatizálok, jobb célok, keményebb imázs, komolyabb fellépés jellemzi őket, mint ezt a gizda tarkabarka bandát amit punknak neveznek. Kissé olyan ,mintha ezeknek a kora már lejárt volna, a jobbfélék kikoptak, kivénhedtek, kiégtek, a maiak meg fika nyálas gyerekek semmi több.
2012. jún. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!