Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért NE féljek a cigányoktól?

Gyakortakerdezo kérdése:

Miért NE féljek a cigányoktól?

Figyelt kérdés
sortűz és tarkólövés (egyéb) szintű válaszolók kíméljenek.

2012. jún. 6. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha szeretsz félni, hát félj. Bár nem tudom, mi a jó abban... sok évtizedet leéltem, nem félek a cigányoktól és nem emlékszem rá, hogy többet bántottak volna, mint a nem cigányok. Láttam már őrjöngó fradistákat gyújtogatni, részegen, csapatostol ordítani, na, azoktól jobban féltem.
2012. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha lelövöd meghal. :D


Egyébként vannak olyanok is akik normálisak, nagyrészük lelép ha ellenállást tanúsítasz és nem ijedsz meg, és különben sem cigány, hanem c-típusú állampolgár, vagy genetikusan hiperpigmentált személy.

2012. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanazért NE félj tőlük, amiért egy "normál" fehér embertől se kell félni.


Amikor a fehértől félnél (támadólag jön feléd, kötözködik, körbevesznek, stb), na akkor féljél a cigánytól is :)

2012. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert ha látják rajtad hogy félsz akkor jobban rád szállnak, de ha észreveszik hogy nagy ívben lesz@rod a jelenlétüket békén hagynak.
2012. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De igen: félj tőlük, mert ez a félelem az életvitelük alapján teljesen indokolt. Soha ne ülj fel azoknak a szövegeknek, hogy "de hát magyar is megtámadhat". Persze, de a valószínűsége százszor kevesebb..Magyar esetén az ilyen viselkedés kirívó és abnormális, a cigánynál pedig - sajnos - rutin.

Tehát: "félj" tőlük - vagyis légy óvatos, igyekezd a támadást mindig megelőzni. Különösen akkor vigyázz, ha egynél többen vannak: akkor azonnal "nagyfiúk" - a részedről semmilyen provokáció nem kell ahhoz, hogy rád rontsanak. Amennyire csak lehet, kerüld őket, rájuk se nézz (mint az állatvilágban: azt is kihívásként érzékelik).

Természetesen vannak tisztességes emberek is köztük, csak az a baj, hogy az adott, ismeretlen csoportról ezt nem lehet eleve feltételezni. A megelőző (preventív) hozzáállás tehát sok bajtól megmenthet.

2012. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ebben az országban itthon érzem magam
2012. aug. 11. 10:39
 7/7 anonim válasza:
Az én egyik haverom sem félt tőlük....vagyis úgy volt vele, hogy ha betámadják akkor majd valami lesz....nah most ő koponya töréssel 3 hete komában fexik a korházban....csak 1 cigány srác kért tőle cigit, amit adott is, de a srác beszólt neki, és pár pillanat múlva, 5 cigány haver ott is termett, és cafatra verték szegényt....jelenlegi helyzet az az, ha felébred a kómából valszeg akkor is értelmi fogyatékos lesz, vagy fel sem ébred és akkor temető....természetesen, előzetesben csak az a srác van aki leszólította....de őt is kiengedik szabadlábon védekezhet...erről ennyit...
2013. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!