Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális ez? (Kérdésed túl...

Normális ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, aki nem arról híres, hogy egy társasági ember. Tudom az okait is ennek: kövér vagyok,nem tartom magamat szépnek sem,emiatt nem akarok kimenni emberek közé,csak ha nagyon muszáj,márpedig néha nagyon muszáj. Szórakozni soha nem voltam, annak ellenére, hogy 16 éves vagyok. Korombeli lányok szerint nem vagyok normális. Az ő véleményük nem nagyon tud érdekelni.De van egy hatalmas probléma,amit én látok és érzek. Mert nem tartom normálisnak, hogy ennyi idős létemre még egy korombeli fiú sem közeledett,még nem írt/mondott nekem senki olyat, hogy csinos vagyok és szép( jó,ebben az is közrejátszik, hogy nem vagyok az,de úgy hiányzik ez...),soha senki nem volt hajlandó csak úgy mellém állni,mert undorodnak tőlem,vagy nem tudom.....Soha senki nem akarta még a kezemet sem megfogni,soha nem kaptam egy mosolyt egy sráctól, más lányok pedig már nagyon boldogok a párjukkal ilyen korban. Nagyon ciki az, hogy nekem még nem volt barátom,hogy senki nem akar rám úgy nézni,ahogy egy fiú a lányra szokott? Nem tartom még annyira vészesnek a helyzetet,mert elvégre nem a harmadik X-en vagyok túl,de valamiért mégis kellemetlen.Olyan rossz....sokszor úgy beleélem magam a dolgokba,elképzelem, hogy milyen az amikor valaki átölel és egyszerűen mindent félreteszek arra a pillanatra és egyszerűen csak élvezem, hogy ott van ő és én.....pedig semmi alapja nincs,mert még ilyet nem éltem át....Lehet meghibbantam,de olvastam egy cikket a minap neten,ahol a terhességről volt szó,részletesen minden kellemes és picit kellemetlen percéről is....úgy vágyom erre is...nem tudom miért....szeretnék anyuka lenni, csak nem látom annak valószínűségét, hogy valaki azzá tegyen. Lehet beképzelem csak. Szerintetek eljön majd az az ember akire vágyom és aki így hiányzik, pedig nem is ismerem? Tehetek valamit esetleg,vagy csak várjam türelmesen?
2012. jún. 4. 09:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Biztosan. Hasonló helyzetben voltam én is. Aztán eljártam bulizni és ott érdekes módon találkoztam olyan pasikkal akiknek bejöttem. Most 26 éves vagyok, van egy kisfiam, boldog párkapocslatom. Mondjuk az idő engem csak megszépített :-) Járj el néha otthonról és ha te nyitsz a világ felé, az is nyit majd feléd.
2012. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem 16 évesen. Csak plátói reményeim voltak néha egy-egy fiú felé, de hozzám soha senki nem közeledett. Aztán kikerültem a szülői házból, kicsit megtaláltam önmagam, majd 21 évesen megtaláltak engem is. Érdekes módon akkor persze egyszerre többen is. De már döntöttem, hozzámentem az elsőhöz :) és ezt ma 10 évvel később is jó döntésnek tartom. Azok a barátnőim többsége meg, akiket sok-sok fiú körbezsongott és nagyon irigyeltem, ma is keresik a királyfit. Szóval nem a mennyiség, a minőség számít :)

Kitartás, és szeresd magad, hogy tudjanak szeretni.

2012. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Remélem egyszer átélhetek majd én is boldog perceket,valakivel aki úgy szeret, ahogy vagyok!
2012. jún. 4. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod magad szépnek, akkor tegyél azért, hogy szépnek tarthasd magad.

Minden emberben megvan a szépség, de a legtöbb ember nem néz ki minden pillanatban gyönyörűnek, így ezt nagy erőfeszítések árán elő kell hozni.

Ha kövérnek tartod magad, fogyj le. Olyan nincs, hogy nem megy. Ha nem megy, nem akarod eléggé.

Ha az arcod sem tartod szépnek, meg úgy egyáltalán egészben magadat, akkor rád fér egy kis változás. Ha hosszú a hajad vágasd le, esetleg festesd be/ melíroztasd, stb...Ha még nem sminkelsz, akkor kezdj el sminkelni, de vigyázz néha a kevesebb több. Ha pattanásos vagy, vagy más probléma van a bőröddel akkor menj el bőrgyógyászhoz és/vagy kozmetikushoz, kérj tőlük tanácsot, kezeltesd magad. Sminkeléssel kapcsolatban hétköznapra elég az alapozó/púder/korrektor, mindegy mi, csak annyi kell, hogy elfedje a bőrhibáidat (ha vannak), + szempillaspirál, esetleg szemceruza, szemhéjtus, de majd kitapasztalod hogy milyen/mennyi sminkkel vagy a legszebb.

Ha nagyon fehér a bőröd feküdj ki a napra, most úgyis jó idő van.

Biztos lesz majd egy fiú, akinek tetszeni fogsz, de ezért tegyél is, a fiúk sem szeretik azokat a lányokat akik nem adnak magukra :)

Ja és öltözködj csinosan, olyan ruhákba, amik jól állnak neked... A gáz ruhadarabokat pedig kerüld el...:)

2012. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy eljön majd a te időd! Én mondjuk nem voltam a te helyzetedben, de mindig vannak ilyen lányok ennyi idős korban. Legkésőbb egyetemen bekerülsz olyan közegbe, ahol egyrészt tiszta lappal indulhatsz, másrészt meg hozzád hasonló emberek lesznek ott, akik értelmesek, okosak stb. Sztem amúgy a legtöbb ember egyetemen vagy egyetemista korában találja meg a párját.

De ha esetleg változtatnál, hamarabb is eljönne a te időd. Fogyózz kicsit, sportolj, diétázz és meglenne az eredménye. Öltözködj csinosabban, stílusváltás stb. Sok sikert!

2012. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én így éltem le a tinikorom, senki sem mondta, hogy lehet betegég is. 90 kilós voltam. A túlsúlynak oka van! Nem mondom, hogy biztosan az, ami nekem, de megér egy pár percet, hisz minden 10. lányt érinti! Katt ide, és balra a tünetekre. Ha felismersz a túlsúlyon kívül még 2-t, menj el orvoshoz! [link]

Ha a súlyodon tudsz változtatni (itt találsz diétás tanácsokat is), akkor az egész életed megváltozik! Nem azért, mert a társadalom szerint szebb leszel (de ez is igaz), hanem mert hatalmasat nő az önbizalmad! Lassan 25kg-val könnyebben ezt bizton állíthatom! Ha bármiben tudok segíteni, keress!

2012. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
ohhw de lelkiih *.*,nemtudom h ilyenkor mit kell tenni,talán foggy le vagy öööö keress magadnak egy jó barinőt aki tud segíteni.
2012. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Tudom miről beszélsz én is hasonló voltam!Szerintem van pár dolog amin van változtatnod kellene:mégpedig a gondolkodás módodon!Amíg te nem fogadod el ,nem szereted saját magad addig ne várd el a környezetedtől,hogy ők meg tegyék!ha jó kedvű vagy,nyitsz a világ felé és nem magadat szidod hanem észre veszed az értékeidet,hidd el mások észre fognak venni!például ha beszélgetsz egy társaságban vagy egy baráttal ne azt mond hogy mi a rossz tulajdonságod,vagy hogy mi nem tetszik magadon...ezekre a dolgokra nem kell felhívnod a figyelmet mert lehet mások észre se veszik vagy nem így gondolják!amikor csak tudsz próbálj pozitív lenni!

és azon ne bánkódj hogy még neked nincs párod,meg ilyenek!-bár tudom nagyon nehéz amikor "mindenkinek" már van!Semmiről nem vagy lemaradva és minden okkal történik!én is utólag úgy látom hogy sok csalódástól védett meg így az élet (nem úgy mint a barátnőimet)!

A legfontosabb hogy mosolyogj sokat és ne zárkózz be a "kis világodba"! ne agyalj-teljesen felesleges!

nem vagy hibbant sok nő várja a terhességet,és mindannyian vágyunk arra hogy legyen egy társunk aki átölel...

és a legfontosabb:inkább legyen az életedben 1-2 minőségi jó párkapcsolatod,minthogy legyen 20 akikre csak az idődet vesztegetted!és a gondolatnak teremtő ereje van csak légy türelmes,mozdulj ki otthonról és élvezd hogy 16éves vagy!

2012. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 4. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó szívvel ajánlom. Sok igazság van benne, csak olvasd figyelmesen: [link]
2012. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!