Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nagyapám cigó volt én mi...

Ha nagyapám cigó volt én mi vagyok?

Figyelt kérdés
csak benne volt... és ettől még lehetek hungarista?
2012. jún. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
az vagy, aminek tartod magad
2012. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rajcziz ***** válasza:
100%
Te egy ember vagy, és nyugodtan lehetsz hungarista, ha téged ez tesz boldoggá. De arra azért kíváncsi lennék, hogy neked mit jelent a hungarizmus, szerinted miből áll.
2012. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő megmondom őszintén nem tudnám teljesen megfogalmazni de van egy ilyen ismerősöm és ő szokta mesélni mennyire jó a társasága hogyan kiállnak egymásért meg ilyesmi ezért gondoltam jó lenne bele olvadni a társaságba mert pl sokszor vertek meg ciányok.... nem látni rajtam a cigány vért de mégis aggódom emiatt viszont az se 100% h van bennem mert nagy anyám nagy pasizós volt házasság után is...
2012. jún. 3. 21:45
 4/5 rajcziz ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem meggyőződésből akarsz "hungarista" lenni, akkor nem ajánlom. Ilyen állapotban könnyen telesulykolhatják a fejedet amivel csak akarják. Szóval ha barátkozni kezdesz is velük, és beszélni kezdenek neked a hunarizmusról, akkor nézz utána a dolgoknak, mert mára eléggé kiforgatták ezt az eszmerendszert. És azokról a dolgokról se feledkezz meg, amik a hungaristák irányítása alatt történtek.
2012. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Először is...nagyapád cigo volt? Mi az hogy cigo? Ekkora bunkó ne legyél már nagyapád felé nézve, pláne ha elhunyt. A helyes kifejezés cigány vagy roma.

Ha látszik rajtad a vérvonal, akkor automatikusan le leszel cigányozva, de ha annak ellenére elfogad akár 1-2 hungarista, a többi 100 lekezelően fog bánni veled. Én ezt zongorázom emlékezet óta. Lehetsz nagymagyar, nemzeti érzelmű, de hidd el, nincs annál roszabb, amikor pont az a nemzet rúg beléd, aminek a szeretetére be lettél programozva. Nekem már a nagyszüleim közt se volt 100% cigány, csak a vonó látszott egyiken(de szerintem ő se volt még félvér sem, bár sose kérdeztem), ettől függetlenül rajtam kiütött a bőrszín, arcra a vonó, innentől kezdve rajtam van a bélyeg. És ez másnál is így van. Szerintem hagyd az egészet, különben is hülyeség, a hazaszeretet nem abban nyílvánul meg, hogy ilyen bandákba tömörülsz, ráadásul nem tudhatod, hogy idővel mibe akarnak majd belevinni, ami esetleg ellenkezik az értékrendedddel.

Nem egy csapat kopasz fogja megváltani a világot, arról nem is beszélve, hogy kihathat ez a döntés a magánéletedre is. Minek harcolni, inkább a saját életed építsd, ha lesz családod, önerőből, munkából próbáld nekik biztosítani a jövőt, mert szimpla lázadásokból aligha fog ez sikerülni, azért sem, mert ma már semmibe veszik a vezetők a nép akaratát, másrészt az itthoni vezetők is felsőbb hatalmak irányítása alatt állnak. Más meg hadd hőbörögjön, ha helyre is jönnek monjuk 100 év múlva a dolgok, abba te már úgysem fogsz beleesni, akkor meg minek szenvedni? Szerintem gondold át.

2012. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!