Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok orosz férfinak miért van...

Sok orosz férfinak miért van olyan furcsa arca?

Figyelt kérdés

Nem is tudom , olyan ellenséges az arcuk.Persze nem mindegyiknek de sokuknak.Olyan gonosz vagy nem is tudom.Semmi bajom nincs az oroszokkal.

Nem tudom miért látom némelyik arcát olyan barbár ellenségesnek.



2012. máj. 31. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre
2012. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország nem csak a nagy, fagyos északi tajgából és az ott rénszarvasokat kergető usánkás "hóemberekből" áll. Délen mindenféle közép-ázsiai országokkal határos, amik egykoron a Szovjetunió tagköztársaságai voltak. A rossz anyagi helyzet miatt sokan vándoroltak a több munkát kínáló orosz területekre, ott telepedtek le, oroszokkal házasodtak. Ezért ott nagyon sokaknak vannak közép-ázsiai felmenői, az ottani emberek pedig a miénktől kissé eltérő arcszerkezetűek. Valószínűleg ezek a jegyek jelenhetnek meg az általad félelmetesnek gondolt emberek arcán is.
2012. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Csernobil
2012. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, az oroszoknak (és nem a közép-ázsiaiakkal vegyes, hanem a 'szlávabb' oroszoknak) kicsit darabosabbak, szögletesebbek a vonásaik - de nekem ez tetszik :) bár abban van igazság, hogy ez az arcberendezés agresszivitást sugall - de szerencsére ez csak a látszat

szerintem az lehet ennek a meglátásodnak az oka, hogy a filmekben főként az ilyen arcszerkezetű emberek kapják a gonosz szerepét

meg azért a magyar köztudatban (meg emlékezetben) elég sok durva sztori él velük kapcsolatban, és ez bizonyára csak erősíti ezt a sztereotípiát...

2012. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit ijesztő némelyik.

A magyaroknál a germán származás gyakori és az ittenieknek finom vonásaik vannak és ahhoz szokott a szemünk és biztos azért látom az némelyik oroszt ijesztőnek.

2012. máj. 31. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a japánok ijesztőek.Folyton vigyorognak.
2012. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!