Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg "kultúrbunkó" lennék,...

Tényleg "kultúrbunkó" lennék, mert nem ismerek sok filmet?

Figyelt kérdés
16/L

2012. máj. 25. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Igen , egy igazi kultúrbarbár vagy.


Csak vicceltem.Nem vagy ettől kultúrbunkó , én meg TV-t nem nézek soha.Magát a TV készüléket csak DVD lejátszásra használom.

2012. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Vree ***** válasza:
0%
Milyen fajta filmről van szó: a Casablanca vagy a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?
2012. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nem :) én is a legtöbb filmet csak reklámból, promóból ismerem.

Mindenkinek szíve joga, hogy hogy áll a TV nézéssel. Én inkább a neten olvasgatok számomra érdekes témákról mintsem 10 perc fimet nézzek 3-15 perc reklámmal. Néha nézek egy filmet a HBO-n meg a híradókat/időjárás jelentéseket szoktam nézegetni.

2012. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok nagy filmes.
2012. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma a suliban általánosan a filmekről beszéltünk és én alig ismertem valamelyiket. Pl egy Karib-tenger kalózai-t sem láttam..
2012. máj. 25. 20:45
 6/21 Vree ***** válasza:
Mondd meg az osztáltársaidnak hogy kíváncsi vagy ők mit néznek és menjetek el együtt mozizni a legközelebbi filmre. Nem kell azt hazudnod utána hogy tetszett ha nem. De szerintem örülni fognak ha rájönnek hogy nem vagy nagy filmes de érdeklődsz és előadhatják neked a kedvenceiknek a történetét vagy megmutathatják hogy melyik a legjóképűbb színész. (A Karib-tenger kalózaiban Johnny Depp!)
2012. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Eleve aki sok filmet ismer, az sok időt töltött filmnézéssel, ezért nehezen lehet művelt...


Kevés igazán jó film van, és jobb kevés jó filmet ismerni, mint sok rosszat.

2012. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A "bunkózóknak" szervezz egy Tarr Béla: Sátántangó filmmaratont a hochkultur nevében, aki túléli a csekély hét órát, csakis az méltó a kultúrember megnevezésre! A többiek pedig azonnal a kultúrpokolra jutnak, ahol a kultúrördög degenerált amerikai tinivígjátékokat forgat a főszereplésükkel.


Egyébként nem, nem vagy "kultúrbunkó".

2012. máj. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

03:28


Aki túlélte a tarrbélát, annak utána meg kell néznie a Taxidermiát is.

2012. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem ismered a filmtörténet kiemelkedő alkotásait és itt természetesen nem divatfilmekről van szó.


"Eleve aki sok filmet ismer, az sok időt töltött filmnézéssel, ezért nehezen lehet művelt..." - Ember, te aztán ultra gáz vagy!

2012. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!