Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani érdekes...

Tudnátok ajánlani érdekes könyveket?

Figyelt kérdés
az elgondolkodtató, filozófáló történeteket szeretem, esetleg valami pszichológiai téma vagy tudományos mint Stephen Hawking tőle most szeretném beszerzni Az idő rövid történetét + Dosztojevszkij Bűn és bűnhődést is. tehát ilyesmiket :)
2012. máj. 21. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon tetszett: [link]
2012. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 beglerbég ***** válasza:
Szerintem Faust dokinak a tortenete eleg elgondolkodtato. Ajanlom a Marlowe fele kiadast. Meg Edgar Allan Poe: The Pit and the Pendulum c. muvet. Ez picinyt pszichos, omm, nos, horror. :)
2012. máj. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


H.G. Wells, Stanislaw Lem, Poe műveit ajánlom, ezek rővid történetek, de nagyon elgondolkodtatóak.


Érdekes még E.Chalmers: Az agy csodálatos öngyógyító képessége című kgnyve.


Üdv. Péter

2012. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jókat írtatok köszönöm
2012. máj. 21. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a lélektani regényeket is, akkor Bihari Klára - Elvált asszony. A címében is benne van, miről, illetve kiről szól. Nekem nagyon tetszett. :)
2012. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen köszi
2012. máj. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!