Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan, aki egyszerűen nem tud semmilyen barátságot kiépíteni?

Figyelt kérdés
Én mindent megtettem,de úgy látszik,qurva béna vagyok barátságok kiépítésében.Ti hogy próbáltátok megtartani a barátaitokat?

2012. máj. 17. 12:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?Fiú vagy lány?Pontosan mikbe szoktál "belebukni"?
2012. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se tudok!
2012. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Van. Két ember addig van közeli viszonyban amíg az érdekeik egybevágnak. Érdek nélkül nincs barátság. Te barátkoznál olyannal akivel semmi közös ügyed sincs? Hisz akkor még beszélgetni sincs miről.
2012. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 22L,fogalmam sincs,mit rontok el.

3 Azért ez nem teljesen igaz.Csak az emberek többségére.Viszont vannak olyan barátságok,ahol segítik egymást.Én is ismerek olyan embereket,akik nem kihasználósak és nem csak addig vannak velem,amég nem lesz egy újabb pasijuk.Biztos van olyan,akit őszintén érdekel,hogy mi van a másikkal...

2012. máj. 17. 22:07
 5/11 anonim válasza:

Persze segítik egymást amíg ez kölcsönösen előnyös, Ezt nevezik szimbiózisnak. A mai önző, el anyagiasodott világban nehezebb olyan találni aki érdek nélkül kitart a másik mellett, mint megütni a lottón a főnyereményt. "Én is ismerek olyan embereket,akik nem kihasználósak és nem csak addig vannak velem,amég nem lesz egy újabb pasijuk".

Ha itt az emberek szón lányokat értesz, akkor hogy jön ide a kihasználós? Hogy tudnak kihasználni amíg nem lesz újabb pasijuk. Leszbikus kapcsolatra gondolsz?

2012. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehogy is:DÉrzelmileg,mint barátot.Amúgy abban igazad van,hogy baromi nehéz találni.És ha már találtál is,akkor is nehéz megtartani.Erre mondom,hogy mindig elbaok valamit,biztos unalmas vagyok,vagy idegesítő,vagy hülye,nem tudom,de már bekaphat.ja ez a sok ember,akinek egyszeráen nem kellek.Faßom kivan.
2012. máj. 18. 10:07
 7/11 anonim válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de azért nem használok trágár szavakat, bár megértem, hogy ingerült vagy. Még mindig nem világos előttem, hagy a lányok barátságát hiányolod vagy a fiúkét. Az meg teljes tévedés amikor egy lány azt mondja a fiújára, hogy a barátom. A barátság meg a szerelem nem azonos fogalmak. valószinűleg nincsenek a környezetedben
2012. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Bocs véletlenül küldtem el.

Valószínűleg nincsenek a környezetedben hasonló gondolkodású emberek vagy nem tudnak általad valamilyen előnyhöz jutni ezért nem keresik a társaságodat

2012. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7,8 Fiúkkal jobban kijövök,a lányok túlságosan érdekemberek.Én eddig ezt tapasztaltam.Amúgy lehet abban valami,amit mondasz,hogy nem tudnak érdekbarátságot kiépíteni velem,ezért nem kellek.De nekem pont ez fáj,hogy normális kapcsolatot miért nem akar velem senki sem kialakítani?Érdekbarátság már sok volt az életemben,nem a levegőbe beszélek...ilyenekre többet nincs szükségem.Nem tudok játszadozni az emberekkel és amúgy is ezt elég gusztustalan dolognak tartom.Lehet,én vagyok a hülye.:O
2012. máj. 18. 10:34
 10/11 anonim válasza:

Ne tartsd magad hülyének, mert nem vagy az. Inkább nem vagy átlagember. Vagyis akár különlegesnek is tarthatod magad. A fiúk is érdekből keresik a lányok társaságát, de azt hiszem ez így természetes. A lányok ha szereznek maguknak egy új pasit, nyilván az köti le a figyelmüket, idejüket, gondolataikat (a szerelem elvakító hatása). A fiúk is hanyagolják a haverjaikat ha szerelmesekké válnak ugyanazon okokból, mint a lányok a barátnőiket.

A mai kor embere a többi embert is a tárgyakhoz hasonlítja, amit ha megunt vagy nincs rá szüksége ki dob. A régi világban a tárgyakat sem dobták ki, nem ismerték a lomtalanítás, a szemét fogalmát.

A haszonelvűség korunk meghatározó eszméje! Örülj, hogy te nem vagy ilyen. Keresd a magadhoz hasonló gondolkodású emberek társaságát.

2012. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!