Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (egyszerűen...

Mit csináljak? (egyszerűen nem képesek megérteni)

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve a kereszt szüleimnél lakom, és egyszerűen néhány dolgot nem képesek megérteni. Ők elég sokat esznek, de én sosem voltam olyan jó étvágyú, és mikor abbahagyom az evést, folyton kötözködnek, hogy nem hiszi el hogy jól laktam, meg hogy biztos fogyókúrázok. A másik dolog. A szobámban 4 ablak van és ebből kettőnél a redőnyz lehúzva tartom és még így is elég fény jön be a szobába, hogy rendesen lássak. Kicsi koromban műtve lett az egyik szemem, és azóta nem bírom az erős fényt, és már ebbe is belekötöttek hogy nem hiszik el hogy látok, az egy dolog hogy ők már öregebbek és kevésbé látnak jól de nekem attól még ez jó. Visszahúzódó lány vagyok nagyon rég óta, és ezt sem képesek megérteni hogy nekem elég 1 barátnő. Azt még elviseltem hogy nem engedik hogy a szobámat egy kicsit otthonosabbá tegyem meg ilyenek... de ez azért már túlzás. Ráadásul még a cuccaim között is kutat, és amit küldött nekem anyu pénzt hogy költsem arra amire akarom még azt is lenyúlta úgy hogy nem is tudtam róla.
2012. ápr. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért laksz velük, ha ennyire rossz ott? Apukád, anyukád, nagyszüleid, tesód hol él?
2012. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy az iskola miatt jöttem ide, mert ahol régen éltem a szüleimmel, gyenge volt az iskola is, és én voltam az, az osztályban akit folyton megvertek a fiúk, a lányok kiközösítettek, nem fogadtak be. Itt az iskola sokkal jobb. Tesóim már felnőttek, de nem tudnak magukhoz venni mivel anyagilag nem a legjobban állnak.
2012. ápr. 15. 10:25
 3/3 skerc válasza:
élj ugy amit te jonak látsz ne foglalkozz velük ugyis rájönnek azt fogsz csinálni amit akarsz mert nem anyád és apád
2016. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!