Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy fiúnak sok lánybarátja és...

Egy fiúnak sok lánybarátja és egy fiúbarátja van és lányos mozdulatai vannak az nem érdekes egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a lányokkal van a legtöbbet.
2012. máj. 4. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz hogy meleg-e?Könnyen ki lehet deríteni de pusztán mert lányokkal lóg nem biztos hogy meleg.


Szereti-e a díva énekesnőket mint Cher ,Madonna?Egyedi különleges-e a stílusa és különleges érzéke van-e az öltözködéshez?

2012. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És? Mégis mi ebben az érdekes?
2012. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem láttam volna már ezer ilyet, akkor azt mondanám, igen, furcsa. De mostanában egyre több srácot látok lányokkal lógni. A legközelebbi ismerősöm aki ilyen, az mondjuk pont bevallottan meleg (mármint csak a legközelebbi barátainak mondta el), de a nagy többségre nem igaz - ez az én álláspontom.
2012. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát elég fura.

Van itt az utcában is egy fiú aki akinek alig van fiú barátja én mindig lányokkal látom és face-n is folyamatosan pakolja fel a képeket amin csajokkal van.

A tesómmal(aki lány) is jóba voltak mikor még kicsik voltak.

Tudom milyen volt kicsinek. Mindig a kisöccsére vigyázott, az anyjának segített otthon.

A bátyja meg mindig az apjának segített és kemény fizikai munkát végzett már kiskorában is.

2012. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És van neki hajvasalója is amit használ!

Akkor az érdekes szó helyett azt mondom hogy nem furcsa?

2012. máj. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!