Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Budaörsön élni?

Milyen Budaörsön élni?

Figyelt kérdés
Munkám miatt kellene Budapestre vagy környékére költöznöm és nekem találtam pár szimpatikus lakást Budaörsön. Érdekelne milyen ott élni? Kisgyerekkel (óvodás), mik a lehetőségek(játszóterek, játszóházak, programok), portolási lehetőségek, éttermek egy-egy meghitt vacsorához stb. Persze nem kell felsorolni mi található ott csak azért irtam mert hosszabb távra költöznénk. Előre is köszönöm:)
2009. jún. 23. 05:28
1 2
 11/18 anonim válasza:
51%
Én budaörsi vagyok és egyszereüen imádom.ha van kamasz gyerekes vagy lesz ez szerintem a legjobb mert elég nagy ahoz hogy buli legyen benne mászkálni de elég kicsi hogy ne vessz el.mindenféle bolt van tehát szerintem nincs ennél jobb város
2016. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
48%
Közlekedés kaka .Hétvégén horror a bkk buszközlekedés.
2019. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy alakult az élete a kérdezőnek. Én is Budaörsöt nézegetem csak most 2019-ben. Azóta sokat változhatott. Melyik a legjobb suli Budaörsön? Nem vált túl zsúfoltá a város? Törökbálinton jobb-e élni, és átjárni Budaörsre?
2019. júl. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én is kíváncsi lennék :D
2021. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
48%

2019-ben odaköltöztunk. Jó az elhelyezkedése, de amúgy...Nincs különösebben jó vélemények. Udvariasak az emberek, a közlejedésben is, de rideg és hideg. Zsúfolt és nagyon hangos. H a hegyekbe, vagy volgyébe is mész, mindenhol hallani a kocsizajt--ami allandó zümmögés. Drága, nincs már jó építési telek. Sulik nem jöttek be. Ahova jártunk, az nagyon erős volt, személytelen, versenyistállós. Felsőben mint egy kisgimi, ledarálom az anyagod kivetítón, győzzed leírni. Itt nincs gyenge 5-ös, inkább erős négyes--ami máshol 5-ös. Innen nehéz a felvételi pontszámok alapján. Gyerekek sznobok--de lehet BP az ilyen egyébbként is. Magányos hely, gyerekeknek is. Kiv ha találsz egy szuper jó pedagógust véletlenül. (Ami hol is van manapság bárhol is?). Nyüsgés, büdös, zaj, drága de sok a munkahely.

Akkor már budajenő!!! Nyugodt, gyönyörű hely. NAgyon cuki sulival.

Bár attól függ, ki mit keres, van-e gyereke stb.

2021. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
azóta valakinek van újabb véleménye? mi a 12. kerületből szeretnénk budaörsre költözni, kíváncsi lennék véleményekre
2021. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 elektra33 válasza:
100%
Mi 20 éve költöztünk ide vidéki kisvárosból, azóta van három gyerekünk is. Őszintén minden egyes percét gyűlölöm az ittlétnek, itt élnek Magyarország legsznobabb emberei, ha ráköszönsz a frissen beköltözött fiatalabb szomszédra, csak néz vissza rád köszönés nélkül, nem érti mit akarsz, ovi, suli személytelen, nagy elvárásokkal. Túlzsúfolt, kapcsolatok nélküli, magányos város, egyetlen előnye a pénz és a sok munkahely. Mi most jutottunk el oda, hogy költözünk vissza vidékre a pénz nem minden.
2022. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
M1, M7 közös szakasz, (szinte mindenhonnan hallatszik, Farkashegy tetejéről is)Vasút, budaörsi sport repülőtér, 1 es főút, átmenő forgalom, kiváló infrastruktúra. Nincs hova menekülni, ha csak nem vissza a városba…
2023. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!