Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Budaörsön élni?

Milyen Budaörsön élni?

Figyelt kérdés
Munkám miatt kellene Budapestre vagy környékére költöznöm és nekem találtam pár szimpatikus lakást Budaörsön. Érdekelne milyen ott élni? Kisgyerekkel (óvodás), mik a lehetőségek(játszóterek, játszóházak, programok), portolási lehetőségek, éttermek egy-egy meghitt vacsorához stb. Persze nem kell felsorolni mi található ott csak azért irtam mert hosszabb távra költöznénk. Előre is köszönöm:)
2009. jún. 23. 05:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vlószinű jó, hiszen Budaörs az ország LEGGAZDAGABB városa. Gondolom ez az infrastruktúra fejlettségét is jelenti egyben.
2009. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is hallottam viszont érdekelne egy ottlakó véleménye. Marketing dumáknak nem nagyon hiszek. Ismerve a saját városomat...
2009. jún. 23. 09:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem ott lakom,csak odajárok suliba,de az osztályom nagy része B.örsi és nagyon jó!

sokszor vannak programok,jó a közlekedés....

2009. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó közel van Budapest, hamarabb bent vagy a Belvárosban mint a Rákosokról. Viszont családi házas (ha nem a lakótelepen néztél lakást), kertes, nyugodt. Sok iskola (4 ált. német nyelvű osztályok, 4 óvoda, egyházi iskola óvoda, gimnázium), itt vannak a bevásárlóközpontok, de vannak kis boltok is, színház, épül az uszoda, teniszpályák, konditermek, squash, solárumok, kozmetikák, fodrászok, könyvtár.

Jó tömegközlekedés (busszal 12 perc a Móricz Zs. körtér), közel az autópálya. Jó levegő (jól átfujja a szél, ha Pesten szmogriadó van, itt akkor is jó a levegő). Közel az erdő, természetvédelmi terület.

2009. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat különösen a legutolsót:) Nagyon részletes volt:) amúgy társasházi lakást néztünk igazság szerint nem ismerem (még) a környéket igy elsőre nem tünt rossznak. (Domb utca azthisztem)
2009. jún. 23. 10:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Domb utca?

az nagyon jó:D ott lakik az öcsém keresztanyuja:D

meg az egyik oszt.társam:D

az ott különösen jó hely:D

utolsó elötti vok asszem

2009. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
én a Domb utcában lakom :D
2010. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó Budaörsön élni :)) én itt lakok és ide járok suliba is. Közel van tényleg a fővároshoz, 240-es busszal kb 15 perc alatt MOM-nál vagy.. kocsival ez kb 8-10 perc :)
2010. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Egyaltalan nem Budaors a leggazdagabb varos. Huvosvolgy gazdagabb. En pl utalok itt elni hamarosan koltozunk. De ez csak az en velemenyem
2014. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Domb utcában lakik a legtöbb sznob..
2016. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!