Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen barátokat?

Hol találhatnék ilyen barátokat?

Figyelt kérdés
16 éves debreceni lány vagyok és gimibe járok ahol sok barátom van de teljesen más stílusúak mint én :( nem szeretek velük bulizni menni mert én inkább rockot hallgatok ők pedig ilyen tipikus bulizenét vagy hogy mondjam :D nem tudok kivel koncertekre, fesztiválra menni:(
2012. ápr. 28. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nincs a gimiben egy jó fej ember, aki rockot hallgat?

Amúgy meg ha valóban a barátaid, akkor tehetnének kivételt, te is elmész velük nyálas zenét hallgatni, ők is eljöhetnének veled egy-egy koncertre. Még a végén meg is tetszik nekik.

2012. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan vannak olyan diákok az iskolában, akik hasonló zenéket kedvelnek. Ha van kedved, utánanézhetsz az iskoládba járó diákok facebook-adatlapján, hogy ki kedvel hasonló zenéket, mint te. A legtöbben belájkolják a kedvenc együtteseik, énekeseik oldalát, így megtudhatod, ki hasonló érdeklődésű! Ha ez megvan, akkor összebarátkozhatsz velük, és ha több hasonló zenét kedvelő diákot is találsz, akár kisebb társaság is összejöhet, és járhattok együtt koncertekre, fesztiválokra? Na, mit gondolsz?
2012. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

próbálkzotam elvinni őket pont tegnap.. mi lett a vége? azt mondták oké, de mikor a bejárat előtt voltunk kitalálták, hogy inkább ne menjünk mert úgysem élveznék ezt a zenét. már nagyon régóta vártam azt a koncertet, erre miattuk be sem mehettem...

amúgy nagyon nagy sulim van, de alig járnak oda értelmes emberek, többségük ilyen partiribi vagy a többi nem jár sehova..

köszi a válaszokat egyébként:D

2012. ápr. 28. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Itt vagyok! A Bökkenő, hogy 146km-re Debrecentől :-/ :-)


rockerek.hu-n nézted már? Hátha akadna...


19f

2012. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg ha valóban a barátaid, akkor tehetnének kivételt"

ez hülyeség,egy tuc-pucos soha nem menne rockoncertre,ahogy egy rocker sem menne soha tuc-pucra.

2012. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akarni akartak jönni, csak végül meggondolták magukat.

amúgy én jártam egy ideig tuctuc partykra, de annyi volt hogy leittam amgam és sírtam hogy mennyire szar :D:D többet ilyet nem akarok.

2012. máj. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!