Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék 25 évesen új...

Hol találhatnék 25 évesen új barátokat?

Figyelt kérdés

Munkám nincs, és suliba sem járok már. A lakóhelyemen nincs egy barátom sem. Elég kis település. Nincs nagyon szórakozóhely sem, csak kocsma.

Hol keressem az emberek társaságát? Interneten esetleg? De hol?

Valami jó ötlet?


2010. ápr. 24. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor marad az internet! Esetleg chatek? Mondjuk inkább már perverz áll@tok vannak ott is :(

Merre fele laksz?:)

2010. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Templom van mindenhol. Nézz utána, hátha van ifjúsága a gyülekezetnek.
2010. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha kis település, akkor menj el máshová ismerkedni! Menj el valami nagyobb helyre, esetleg valami diszkóba... De legegyszerűbb az lenne, ha munkát találnál, ott lehet ismerkedni. Esetleg menj el egy tanfolyamra, vagy valami táncra, jógára... Ott sok ember megfordul! =)
2010. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szolnok megyei vagyok
2010. ápr. 24. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak 22 éves, és más megyei. :(
2010. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért? Te melyik megyében laksz?
2010. ápr. 24. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézz be az ágyad alá, hátha maradt még ott valaki kisiskolás bújócskából.
2010. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szabolcsban.... :( és én is egy faluban lakom, itt semmire nincs lehetőség.
2010. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Benéztem az ágy alá. De csak egy kis fekete pókot találtam. :( Próbáltam vele beszélgetni, de nem válaszolt.

Akkor most hogy tovább kedves válaszoló?!

2010. máj. 4. 10:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemrég költöztem új városba, ahol senkit sem ismertem. Igaz én dolgozom, de itt nincs lehetőségem barátkozni. Én különböző klubtársaságokhoz kezdtem el járni, persze titokban, mert sokan úgy gondolják, hogy ciki. Itt már akadnak kedves ismerőseim, de barátaim még mindig nem. Nem könnyű ismerkedni és új barátokat találni, de idővel sikerül majd!
2010. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!